Чи правда, що банківська карта може розмагнітитися під чохлом смартфона

Усі прилади, якими ми користуємося, мають радіочастотне випромінювання. Воно невидиме, але дії його можуть бути відчутні. Як правильно використовувати гаджети, щоб уникнути неприємних ситуацій із пластиковими картками, нагадують експерти, інформує Ukr.Media.

Ми часто помічаємо, як деякі люди використовують чохол мобільного телефону як картхолдер. Зберігають візитки, картки та проїзні у футлярі смартфона — мовляв, усе в одному місці, під рукою.

Звісно, немає меж народній фантазії та винахідливості, як пристосувати різні речі в побуті під свої потреби. Проте в усьому має бути присутнім здоровий глузд і розуміння, які наслідки можуть бути як для ґаджета, так і для речей, що впритул з ним стикаються.

Носити будь-яку пластикову карту під чохлом цілодобово явно не варто. Магнітна смужка все ще застосовується в багатьох картах типу знижкових. Вона має свій магнітний фон, який реагує на сторонні електромагнітні випромінювання.

Тому в теорії смартфон може розмагнітити пластикову картку. На практиці такі випадки траплялися, тому краще перестрахуватися навіть з погляду додаткової безпеки. У разі якщо телефон буде загублений або вкрадений, у чужих руках опиниться не тільки телефон, а й вміст чохла.

Сучасні варіанти платіжних пластикових карток мають усередині NFC-чип, який не вийде з ладу, якщо в чохлі буде пристрій, що працює. Щільне зіткнення смартфона з такою картою ніяк не вплине на її працездатність.
Якщо ж раптом картка перестала працювати, слід звернутися в банк. За необхідності вам зроблять перевипуск.

Фахівці попереджають, — щоб уникнути розмагнічування, не зберігайте пластикові картки з магнітною смугою поблизу металевих предметів і техніки, що випромінює радіохвилі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь