Чим можна замінити ялинку: ідеї по декору будинку до Нового року

Сьогодні ми поділимося з вами добіркою ідей прикрас з хвої у вигляді ялинки й не тільки. 14 варіантів для будь-якого інтер'єру, інформує Ukr.Media.

Ялинові гілки для декору

#1

Ялинові гілки це зручний підручний матеріал для створення своїми руками виробів і композицій з ними на Новий рік. Найбільш символічно викласти цілком ялинку, ялинкове дерево у вигляді аплікації на стіні, на плоскій поверхні або в якості об'ємного виробу у вигляді ялинки.

Ялинові гілки необхідно зафіксувати та скріпити одну з одною. Їх можна викласти в горщику або вазі, а також у шухлядці.

#2

Для створення альтернативи живій ялинці на стіні, досить соснових гілок, які можна прикріпити до стіни за допомогою скотчу.

#3

Як бачите, творчій людині необов'язково купувати живу ялинку, адже вона може зробити цей символ Нового року з будь-яких підручних матеріалів.

#4

Також з ялинових гілок можна змайструвати різдвяний вінок на двері або стіну. Така саморобка однозначно додасть вашому будинку атмосферу свята!

#5

Дуже стильно виглядають настільні композиції з ялинових гілок. Обов'язковий атрибут — запалена свічка і гарний декор.

#6

Ще парочка креативних ідей!

#7

Також ялинку з ялинових гілок можна сконструювати, якщо в центр помістити об'ємний предмет, наприклад, пластмасовий горщик і навколо «надбудовувати» композицію з ялинових гілок у вигляді ялинки. Гілки ялинки необхідно зрізаними поміщати в горщик, в якому буде флористична губка — так композиція збережеться довше свіжою.

Розмір ялинових лап може бути різним від 10-15 сантиметрів більше або менше. Ялинку можна прикрасити саморобними іграшками, іграшками з макаронів, а на вершині помістити саморобну зірку. Прикрашати можна також в натуральному стилі квітами, сухофруктами, гілочками цитрусів. Але і звичні нам скляні кулі цілком підійдуть!

Якщо у вас немає можливості купити ялинку в цьому році, не біда. Наберіть ялинових гілок, буде і декор, і на чай! Ми раді, що поділилися з вами своїми ідеями по прикрасі будинку до Нового року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь