Чим ніколи не можна чистити праску всередині та зовні

Час від часу праска потребує чищення. В іншому разі вона почне бруднити чистий одяг. Трохи нижче ви дізнаєтеся про 3 найпоширеніші помилки під час чищення праски і про те, як все-таки зробити це правильно, інформує Ukr.Media.

Головні помилки під час чищення праски

Перша помилка — це чищення сіллю. Грубозерниста сіль може просто зіпсувати покриття праски.

Друга помилка — це зубна паста. Вона мало ефективна; крім того, потрапляє в отвори для пари, і потім її складно звідти дістати.

Третя помилка — це лимонна кислота. Нею в основному чистять праску всередині. Кислота може досить швидко зіпсувати ваш прилад.

Як очистити праску таблеткою?

Увімкніть праску, виставте середню температуру. Підкладіть паперову серветку. Візьміть 1 таблетку ацетилсаліцилової кислоти. Почніть очищати нею праску. Головне — намагатися не вдихати пар.

Увага! Обов'язково відкрийте вікна, оскільки запах дуже їдкий.

Результат неймовірний! Праска повністю чиста. Тепер пропрасуйте паперову серветку, щоб повністю видалити залишки таблетки та бруду.

Як почистити праску перекисом?

Ще один ефективний і правильний спосіб очищення праски — за допомогою аптечного перекису водню 3 %. У 200 мл води налийте 50 мл перекису і додайте 3 ч. л. соди. Налийте суміш на шар із паперових серветок.

Тепер потрібно просто пропрасувати ці серветки! Праска сама очиститься за лічені секунди.

Як почистити праску оцтом?

За допомогою цього способу ви зможете видалити наліт всередині праски. Отже, увімкніть прилад. У 0,5 л води влийте 5 ст. л. столового оцту. Перемішайте і залийте всередину праски.

Візьміть деко, на дно покладіть якісь дерев'яні палички, щоб праска його не торкалася. Залийте гарячу воду в деко. Поставте праску на палички й натискайте на кнопку подачі пари.

Порада! Щоб праска менше забруднювалася, використовуйте чисту питну воду.

Тепер потрібно нейтралізувати кислоту оцту всередині праски. Для цього внесіть луг, а саме: в 0,5 л води розчиніть 3 ч. л. соди. Залийте в праску і натисніть на кнопку подачі пари ще кілька разів.

Потім вимкніть праску, почекайте, поки вона охолоне. Вилийте розчин. Після цього налийте воду і ще раз проженіть пар.

Тепер праска буде повністю чистою! Проводьте таку процедуру час від часу, коли помітите, що приладу потрібне очищення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь