Чудові способи видалення плям зі стелі, якщо вас затопили

Якщо на вашій прекрасній білій стелі з'явилися плями, в тому числі і після того, як вас затопили сусіди зверху, не поспішайте засмучуватися. Адже повернути їй колишню білизну і чистоту дуже просто, інформує Ukr.Media.

Ці 2 простих способи допоможуть вам позбутися навіть від підступних і складних плям на стелі.

Спосіб 1

Вам будуть потрібні:

  • білизна;
  • ємність;
  • рукавичка;
  • губка;

При цьому способі ми просто беремо звичайну губку для посуду, добре змочуємо її в білизні і протираємо проблемне місце на стелі. Вам також потрібно добре просочити білизною плями на стелі. Ми залишаємо перший шар на 5 хвилин, після чого ще 2 рази з тим же проміжком повторюємо нанесення білизни.

Після третього нанесення даємо стелі висохнути повністю, а потім радіємо результату.

Спосіб 2

Якщо перший спосіб не допоміг, через те, що плями дуже складні, вам буде потрібно замаскувати їх, проте зафарбовувати такі плями, особливо після затоплення, звичайною водоемульсійною фарбою марно, оскільки плями будуть як би просочуватися крізь неї і знову проявлятися на стелі.

Вам будуть потрібні:

  • олійна емаль;
  • водоемульсійна фарба для стель;

Беремо олійну емаль і тонким шаром зафарбовуємо нею проблемні місця. Даємо емалі повністю висохнути і створити масляну захисну плівку, через яку плями вже не зможуть просочитися. Потім покриваємо проблемне місце водоемульсійною фарбою для стель — цей етап також необхідний, оскільки з часом біла олійна фарба почне жовтіти, а водоемульсійна ні.

Ось і все, ваш біла стеля як новенька!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь