Для чого свічкою труть шви на плитці, а кульки з фольги кладуть у посудомийку: 9 хитрощів розумних господарок

Деколи навіть найдосвідченішим господиням доводиться нелегко. Тому я завжди ділюся надійними та корисними секретами, щоб вони допомогли вам організувати свій побут, тому що я знаю, як часом це буває складно. До того ж, коли у вас маленькі діти, тварини та повно інших домашніх турбот, часу на прибирання зовсім не залишається, інформує Ukr.Media.

Сьогодні я хочу розповісти 9 невеликих хитрощів, які допоможуть вам створювати та підтримувати ідеальний порядок у будинку, причому без особливих витрат та зусиль. Повірте, це необхідно знати кожній господині, тому читайте та запам'ятовуйте.

Як швидко очистити руки від бурякового соку

Ми в сім'ї любимо бурякові салати — вінегрет і, звичайно ж, оселедець під шубою. У холодну пору року це часті гості на нашому столі. Але коли ріжеш буряки, шкіра рук і нігті фарбуються в бордовий колір, який погано відмивається. Така сама проблема і з багатьма ягодами. Наприклад, у нас на дачі росте вишня та шовковиця.

І коли ми зриваємо її з дерева, вся шкіра забарвлюється у яскравий колір. Шовковицю відмити особливо важко. Але я знаю один невеликий спосіб. Щоб легко відмити буряковий сік або інший сік вам знадобиться проста сіль. Просто натираємо руки сіллю, змиваємо водою і все!

Легко натираємо сир

Сир люблять дуже багато. Це смачний та корисний продукт, який вживають як самостійно, так і у складі багатьох страв та салатів. Найчастіше для того, щоб додати сир в якусь страву, його потрібно спочатку натерти. Але не кожен сир цьому легко піддається, наприклад, м'які сорти дуже складно натерти.

Щоб полегшити процес, просто нанесіть на ватяний диск або спеціальний кондитерський пензлик рослинну олію, і змастіть тертку з двох сторін. Тож сир натерти буде легше.

Готуємо манку без грудочок

Чи давно ви їли манку, як у садочку? Ми періодично готуємо її та їмо на сніданок. Я не особливо люблю молочні каші, але манку їм із задоволенням, вона нагадує мені про безтурботне дитинство.

Так ось щоб вона вийшла ідеальною і без грудочок, я після приготування збиваю її міксером. Манка виходить гладка, повітряна та дуже смачна.

Виправляємо пересолений суп

Мені здається, що кожна господиня бодай раз у житті пересолила суп. Що ви робите у такому разі? Кладете картоплю? Рис у мішечку? Визнаю чесно, у мене такі ситуації іноді трапляються.

Я завжди додаю яблучний оцет у пропорції 1 чайна ложка на 3 літри води. Пробую на сіль. Якщо не допомагає — додам ще трохи оцту. Але головне не перестаратися, інакше смак можна зіпсувати.

Протираємо окуляри

Кожен чоловік має піну для гоління. Але мало хто знає, що піну можна використовувати ще й з іншою метою, оскільки це чудовий помічник у господарстві, який може замінити багато дорогих коштів. Піна стане в нагоді вам на кухні, у ванній або в житлових кімнатах. Не вірите? А ви спробуйте мити нею дзеркала, сковорідки, раковину та подивіться на результат. Ви будете здивовані.

Ще піною можна протирати окуляри для зору, щоб ті не запітніли. Цей спосіб я використовую регулярно. Просто наношу трохи з обох боків і протираю м'якою серветкою.

Відбілюємо тюль

Тюль та штори створюють затишок у будинку. Але вони, на жаль, накопичують у собі багато пилу. Тому я намагаюся прати їх якнайчастіше. Однак тюль з кожним пранням втрачає свою білизну. Щоб освіжити її, я використовую спеціальний засіб.

Ні, за ним не треба йти до магазину та купувати за великі гроші. Його потрібно просто взяти у своїй аптечці — це аспірин. Я кидаю 5-10 пігулок у барабан. А в спеціальний резервуар разом із порошком додам трохи розпушувача для тіста. Тюль білий!

Натираємо міжплиткові шви

Коли волога потрапляє в міжплиткові шви, там утворюється наліт, інколи ж це переростає в плісняву. Так от щоб шви на плитці завжди залишалися в ідеальному стані, є одна невелика хитрість. Але спочатку добре промийте і почистіть їх щіткою, потім висушіть.

А потім візьміть воскову свічку та натріть їй усі шви. Таким чином, віск створить захисний шар. Вода, потрапляючи на шов, просто стікатиме, шви залишаться чистими, а пліснява не утворюватиметься. Періодично повторюйте процедуру.

Миємо до блиску столові прилади

Столові прилади зі сталі іноді буває дуже складно вимити, тому що після миття на них залишається багато розводів. У кожному будинку є алюмінієва фольга, яка може вирішити безліч побутових проблем крім приготування.

Наприклад, її можна скачати в кульку розміром з тенісний м'ячик шматочок і завантажити в посудомийну машину разом із приладами. Тільки кульку потрібно зробити глянсовою стороною ззовні. Такий спосіб поверне блиск сталевим столовим приладам.

Освіжаємо зелень

Іноді я купую занадто багато зелені, яка з часом в'яне, хоч би яким способом я її не зберігала. Зів'ялу зелень нескладно реабілітувати. Замочіть її в розчині з води та оцту на кілька годин. Потім дістаньте, добре промийте під проточною водою і висушіть. Правда таку відновлену зелень я вже не додаю в салати, але роблю з неї натуральну і смачну приправу. Сушу в сушильній камері і далі подрібнюю. Готую так петрушку, кріп, кінзу та базилік. Зберігаю в баночках з-під дитячого харчування та використовую для приготування страв.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь