Для чого варто купувати найдешевше туалетне мило: це знає не кожна господиня

Ми звикли асоціювати мило виключно з гігієнічними процедурами та миттям рук. Однак виявляється, що це дивовижний багатофункціональний продукт, який допоможе вирішити безліч господарських проблем! Сьогодні ми розповімо про три корисні властивості звичайного туалетного мила, про які знають досвідчені господині, інформує Ukr.Media.

Отже, по-перше, якщо блискавка на одязі або сумці почала заїдати, обробіть її мильним розчином — і вона знову "їздитиме" як нова! Тому не кваптеся викидати речі, що заїдають, — достатньо трохи мила.

По-друге, господарське або навіть туалетне мило чудово підходить для миття різних поверхонь під час прибирання. Намилюєте губку — і сміливо відтирайте будь-які забруднення, особливо жир на кухні. Ніякої спеціальної хімії!

По-третє, цим милом можна ефективно позбутися неприємного скрипу дверних петель. Просто наносьте його на петлі та поліруйте — так безпечніше, ніж використовувати для цієї мети рослинну олію.

Ось три корисні властивості звичайного мила, про які має знати кожна господиня! Використовуйте ці поради — і ви гідно оціните універсальність цього продукту!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь