До якого типу жінок ви ставитеся залежно від форми губ?

І якщо очі — дзеркало душі, то губи і рот відображають матеріальний світ людини, передає Ukr.Media. 

По губах можна визначити, наскільки людина чуттєва, влюблива або красномовна. Так, наприклад, маленькі губи мають люди скромні, тихі, з м'яким характером, а ось великі — ознака внутрішнього стрижня. Пухкі м'які губи видають людину добру, відкриту і дуже чуттєву в сексуальному плані. Тонкі стиснуті губи відображають егоїзм, хитринку, схильність до чорного гумору і сарказму. Дізнайтеся, до якого типу жінок ви ставитеся залежно від форми губ.

Верхня губа більше нижньої

Леді-бос

Вважається, що верхня губа відображає чоловіче начало, тому, якщо у жінки вона більше нижньої, це ознака сильного характеру і лідерських якостей. Вона знає, чого хоче від життя, і знає, як цього домогтися. Вона любить, а головне — вміє керувати. Найбільше її дратують маруди і необов'язкові люди. У неї висока самооцінка, іноді навіть межує з пихатістю, тому чоловік, який хоче бути поруч з нею, повинен не поступатися їй в силі. Вона мріє про владного, сильного і амбітного чоловіка, який зможе подбати про неї і взяти на свої плечі вирішення всіх проблем. І хоча в родині вона, швидше за все, поступиться йому чільну роль, їм обом потрібно буде чимало потрудитися, щоб навчитися йти на компроміси.

Нижня губа більше верхньої

Таємнича незнайомка

Навіть не володіючи особливими зовнішніми даними, така жінка завжди виділяється з натовпу. Вона володіє особливим шармом і здатна підкорити чоловіка одним лише поглядом. Любов до незвичайного стилю і творчої реалізації роблять її центром уваги в будь-якій компанії. Вона вміє тримати марку і чоловіка шукає такого ж — незвичайного, особливого і творчого. Але в любові їй часто не щастить. Незважаючи на те, що навколо неї завжди є безліч шанувальників, її завжди приваблює саме той єдиний, який залишився до неї байдужий.

Однакові нижня і верхня губа

Реалістка

Часто ця жінка робить враження замкнутої, зарозумілої і холодної. Але це оманлива думка. Просто вона не звикла демонструвати свої емоції на публіці. Така жінка не носить рожевих окулярів і дивиться на світ тверезо. Вона практична, цілеспрямована і виконавча. Вона не звикла покладатися на «авось» і все в своєму житті планує і прораховує на два кроки вперед. Найбільше в житті вона цінує стабільність і надійність, саме цими якостями повинен володіти її чоловік. Їй не потрібні пелюстки троянд і божевільні вчинки коханого, достатньо буде просто вірності і впевненості у завтрашньому дні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь