Додайте в оцет будь-який шампунь: ахнете, на що здатна ця суміш

Сяючі унітази та раковини не обов'язково потребують дорогих хімічних засобів. Досвідчені господині знають, як досягти блискучого результату за допомогою простого й економічного розчину, інформує Ukr.Media.

У цій статті ми поділимося ефективним способом, який гарантовано залишить вас у захваті від чистоти вашої ванної кімнати. Найкраща частина полягає в тому, що ви можете зробити це з використанням доступних інгредієнтів, які, ймовірно, вже є у вас вдома. Для початку нам знадобиться пульверизатор і кілька простих компонентів: оцет, шампунь або ополіскувач ідеально підходять для цієї мети. Важливо, щоб обраний шампунь містив силікони, оскільки саме вони допоможуть досягти блиску поверхні.

Візьміть порожню ємність із пульверизатором і налийте в неї оцет. Потім додайте 50 мл будь-якого шампуню або ополіскувача, що містить силікони. Ці компоненти в сукупності створять потужний і ефективний розчин для очищення. Тепер гарненько струсіть ємність із розчином, щоб усі інгредієнти добре змішалися. Зверніть увагу, що розчин може пінитися трохи через шампунь, це нормально. Розпорошіть приготований розчин на поверхню унітазу і раковини, рівномірно розподіляючи його по всій площі. Переконайтеся, що всі забруднення і вапняний наліт покриті розчином. Залиште його на поверхні протягом 20 хвилин, щоб активні компоненти змогли впоратися з брудом і вапняними відкладеннями.

Після того, як минуло 20 хвилин, візьміть вологу губку або ганчірку й акуратно протріть поверхню унітазу та раковини. Ви помітите, як легко видаляються всі забруднення і наліт, залишаючи за собою сліпучий блиск. Результат вас приємно здивує. Вам не знадобляться дорогі хімічні засоби для досягнення чистоти і блиску у вашій ванній кімнаті. Цей простий розчин з оцту і шампуню з силіконами дасть вам змогу досягти приголомшливих результатів без особливих витрат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь