Досвідчені домогосподарки розповіли, навіщо підвертати гумові рукавички під час прибирання

Є безліч речей, які допомагають господиням наводити чистоту в будинку. Однак деякі користуються лише ганчіркою, та мийним засобом і не готові змінювати свої звички. Для таких жінок і чоловіків існує лайфхак, що дає змогу вимити кухню або ванну і не замочити рукава, інформує Ukr.Media.

У чому ж труднощі? Коли ви трете мокрою губкою вертикальну поверхню, з неї завжди стікає вода. Найчастіше вона струмує по руках, вбирається у ваш одяг. Проблема не вирішується, навіть якщо засукати рукава або робити прибирання в майці. Адже мильний розчин все одно потрапляє на шкіру. Однак фахівці клінінгу знайшли просте рішення.

Перед тим як розпочинати миття, вам потрібно надіти гумові рукавички, а потім загорнути їхні краї назовні на 4 або 5 сантиметрів. Якщо матеріал досить щільний, він залишиться в такому положенні, а відворот тонкого виробу можна додатково закріпити. Тепер вода не потрапить вам на руки, а скупчиться в цій імпровізованій "кишеньці".

Також важливо гарненько промити господарські рукавички після прибирання не тільки зовні, а й усередині. А потім вивернути їх і повісити на просушку. Так, у рукавичках не з'явиться неприємного запаху, який виникає через бактерії, що потрапляють всередину разом із потом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь