Дурна помилка під час миття підлоги, яку здійснював, ймовірно, кожен

Ви тільки що почистили підлогу, але на ній все ще є смуги, і поверхня здається липкою? Ви, ймовірно, зробили одну з найпоширеніших помилок, як і більшість з нас. Ви будете здивовані, інформує Ukr.Media.

Як помити підлогу, щоб уникнути розводів

По-перше, нам потрібно пропилососити підлогу, щоб якомога точніше зібрати шар бруду. З м'якою кришкою для швабри і водою з додаванням спеціальних чистящих засобів для обраного типу підлоги можна легко надати чистоту її поверхні. Але з'являються смуги і підлога не хоче сяяти, як дзеркальна поверхня.

Помилка, яку робить багато хто з нас, — це миття підлоги гарячою або теплою водою. Чому? — Коли вода тепла, вона випаровується швидше, а це означає, що залишки мила від миючого засобу залишаються на підлозі. В результаті на очищеній поверхні залишаються плями, а підлога виглядає липкою. Замість гарячої води краще використовувати холодну воду, додаючи лише трохи оцту. Це перше правило в контексті того, як правильно мити підлогу.

Як мити підлогу оцтом

Щоб підлога була блискучою, найкраще мити її водою з невеликою кількістю оцту (близько 2 столових ложок на 5 літрів води). Оцет, попри неприємний запах заслуговує на увагу, оскільки має бактерицидну і фунгіцидну дію і не залишає розводів. Це хороший спосіб екологічно помити підлогу. Ми завжди очищаємо панелі відповідно до їх розташування — це також запобіжить появі смуг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь