Дзеркала будуть блищати: лайфхак з простим огірком, якому немає ціни

У наші дні, коли час стає дедалі ціннішим, ми прагнемо спростити своє життя й ефективно використати кожну хвилину, інформує Ukr.Media.

Проте часто виявляється, що традиційні підходи не завжди приводять до бажаного результату. Тож сьогодні розповімо про незвичні лайфхаки, що допоможуть вам впоратися з повсякденними справами без зайвих затрат часу.

Огірок для дзеркала

Одна з незвичних побутових хитрощів, що дозволяє запобігти запотіванню дзеркала у ванній кімнаті, полягає у використанні огірка.

Щоб скористатися цим методом, потрібно протерти дзеркало свіжим огірком перед тим, як ви збираєтеся прийняти душ, а потім насухо витерти його за допомогою сухої ганчірки або паперового рушника. Цей прийом не тільки збереже чіткість відображення, а й наповнить ванну кімнату свіжим ароматом огірка.

Кава в шафі

Якщо ви хочете, щоб білизна, яка зберігається в шафі, була свіжою і приємно пахла, покладіть мішечок, наповнений сухою кавовою макухою, на одну з полиць. Завдяки особливим властивостям кавових гранул неприємні запахи зникнуть, а речі набудуть привабливого аромату.

Сода для взуття

Щоб позбавити своє взуття неприємного запаху та зайвої вологи, спробуйте насипати всередину дрібку соди. Користуватися хитрістю слід ввечері, а вранці необхідно витрусити соду з туфель або кросівок і протерти внутрішню поверхню взуття сухою ганчіркою або паперовим рушником.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь