Якщо у вас є балкон або сад, вам слід сушити одяг саме там. Багато хто сушить одяг на свіжому повітрі до тих пір, поки на вулиці тепло, але з приходом перших заморозків роблять це в приміщенні. І даремно, тому що сушіння одягу на морозі — чудова ідея з двох причин, інформує Ukr.Media.
Сухе холодне повітря створює відмінні умови для сушіння білизни
Коли мокру тканину вивішують на сухе холодне повітря, спочатку замерзає вода. Зрештою вона випаровується, тобто з твердого стану вода відразу переходить у рідкий, а саме в пару. Якщо під час сушіння білизни також дме вітер, цей процес сублімації відбувається ще швидше. В результаті цього ви отримуєте м'який одяг чи білизну. Особливо добре сушити таким чином рушники, тому що після цього вони вбирають воду ще краще.
Коли ви сушите одяг на морозі, важливо не вішати речі надто близько одна до одної, а також знімати їх з мотузки і заносити додому відразу після того, як тканина повністю висохне. В іншому разі вода, що залишилася в них, яка до того моменту не встигне випаруватися, розтане, і одяг знову буде вологим.
Сушіння одягу на свіжому повітрі економить гроші
Ще одна перевага сушіння білизни на свіжому повітрі в тому, що це чудовий спосіб заощадити витрати на опалення. У кількості одягу, яку ми отримуємо після одного циклу прання, міститься 3-4 літри води. Якщо ми сушимо білизну у приміщенні, з неї випаровується вода і затримується у повітрі, підвищуючи загальну вологість. Тому при сушінні в приміщенні важливо регулярно його провітрювати, інакше на стінах може утворитися пліснява, позбутися якої досить складно. Після провітрювання витрачається більше енергії на обігрів приміщення, тому що в нього потрапляє холодне повітря, яке знову потрібно нагріти до певної температури. Це, у свою чергу, підвищує суми у рахунках за опалення.
Джерело: ukr.media