Експерти дали поради стосовно правильного сушіння взуття після дощу

Навесні часто бувають дощі, і в цей період важливо правильно сушити взуття, щоб воно якомога довше зберігало в хорошому стані свої функціональні якості та зовнішній вигляд, інформує Ukr.Media.

Експерти з догляду за взуттям розповіли про те, як швидко і безпечно висушити його, не пошкодивши при цьому.

Є кілька способів

  • Перший і найпростіший спосіб відомий багатьом, зокрема й нашим бабусям, це використання газет.

Наповніть взуття зім'ятими газетами й залиште його на кілька годин. Тонкий папір вбере в себе вологу, і взуття висохне швидше. Однак цей метод не підходить для взуття зі шкіри або замші, оскільки газети можуть залишити сліди на поверхні.

  • Другий спосіб — це використання спеціальних сушарок для взуття. Вони працюють на основі нагрівального елемента, який рівномірно розподіляє тепло всередині. Цей метод є найбільш ефективним і безпечним для всіх типів взуття.
  • Третій спосіб — це використання фена. Направте потік гарячого повітря всередину взуття і сушіть його до повного висихання. Такий спосіб дає швидкий результат, але може пошкодити взуття зі шкіри або замші, якщо дмухати гарячим повітрям занадто довго.

Є ще один спосіб сушіння взуття, напевно, найпоширеніший — на батареї. Однак експерти з догляду за взуттям його не рекомендують. Річ у тім, що під час цього може перегрітися матеріал, з якого зроблено взуття, особливо це стосується шкіри або замші, що загрожує деформацією і втратою форми. Крім того, сушіння взуття на батареї може призвести до появи неприємного запаху. Це пов'язано з тим, що при високій температурі бактерії і грибки, які перебувають усередині взуття, починають активно розмножуватися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь