Експерти пояснили, як захистити дитину в колясці від кліщів

Кліщі мешкають у траві та на низько розташованих чагарниках. Коли людина знаходиться поблизу, вони можуть прикріплюватися до її одягу, після чого починають пересуватися в пошуках затишного місця, інформує Ukr.Media.

Діти особливо вразливі перед кліщами: вони не завжди можуть висловити свої відчуття, допитливі та активні. Експерти рекомендують вживати особливих заходів для захисту дітей від кліщів. Якщо дитина ще не вміє надійно ходити та стояти, її слід переносити на руках або возити у візку. Це допоможе уникнути контакту з травою, де можуть бути кліщі.

При прогулянці варто уникати торкання трави та кущів, що ростуть уздовж дороги. Якщо доводиться пересуватися поблизу краю доріжки, рекомендується попередньо обробити нижні частини коляски спеціальним засобом від кліщів, щоб запобігти їх контакту з дитиною. Також важливо обробити одяг дітей засобами в аерозольній формі. Нанесення аерозолю на одяг має тривати від 30 секунд до 1 хвилини, залежно від розміру одягу.

Фахівці рекомендують одягати дітей у світлий одяг, щоб було легше помітити кліщів, і після прогулянки уважно оглядати дитину щодо наявності комах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь