Експерти розкрили секрети догляду за шкарпетками, щоб продовжити їм життя

Натуральне волокно краще вбирає в себе забруднення, особливо фарбувальні. Тому чим натуральніший склад шкарпеток, то складніше їх відпирати. Про те, як правильно доглядати за шкарпетками, розповіли фахівці, інформує Ukr.Media.

Плюс у тому, що до таких матеріалів можна застосовувати ширший спектр засобів і температур прання. Якщо на шкарпетках присутні забруднення на кшталт землі/глини, попередньо їх необхідно замочити й потерти руками, щоб позбутися фізичних забруднень на кшталт піщинок та іншого, пояснили експерти.

Прати білі шкарпетки зі 100% бавовни найкраще з використанням пральних порошків, у складі яких є кисневий відбілювач.

Перед пранням у машинці їх можна замочити в розчині спеціального кисневого відбілювача. Прати слід за температури води до 60 градусів на стандартних режимах прання. Якщо ви не вдавалися до попереднього замочування, можна додати до прального порошку трохи кисневого відбілювача, щоб у процесі прання речі відіпралися якнайкраще.

Якщо в складі шкарпеток присутні синтетичні волокна, не варто часто вдаватися до використання кисневого відбілювача, інакше вони послужать вам не так довго, як хотілося б. Для попередньої обробки плям краще використовувати рідкі засоби для виведення плям. Прати можна з пральним порошком, але температуру води варто вибирати до 40 градусів, не вище.

Періть білі речі окремо від решти речей. Таким чином вам вдасться зберегти їхню білизну надовго. Якщо білі шкарпетки стали набувати сіруватого вигляду, замочіть їх у слабкому розчині лимонної кислоти (10 г лимонної кислоти на 1 л води), потім виперіть із пральним порошком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь