Емальовані каструлі будуть як нові: дешевий спосіб, який швидко прибере жовтий наліт

Тому треба дбати, щоб не тільки зовнішня складова, а й усе кухонне начиння сяяли чистотою, інформує Ukr.Media.

Як місце, де готують та зберігають їжу, кухня виконує одну з найважливіших функцій у будинку. Це означає, що потрібно підтримувати високий рівень чистоти в цьому приміщенні та проводити генеральне прибирання щонайменше один або два рази на місяць.

Для більшості людей прибирання кухні дорівнює підтримці чистоти посуду. Але це не просто посуд — це означає підтримку належної гігієни, правильне поводження з харчовими продуктами.

Якось давно моя сестра подарувала мені гарні та якісні емальовані каструлі. І я як справжня господиня використовую їх часто та з величезним задоволенням.

Але останнім часом помітила, що мої улюблені помічниці покриваються жовтим нальотом. І звичайні засоби для чищення не справлялися з нальотом. Потрібно було докласти особливих зусиль, я так сильно терла губкою, що руки втомлювалися.

Посуд з часом зношується, тому що я його використовую дуже часто. Я вже думала, що немає жодного простого і швидкого способу зробити мої каструльки знову блискучими і збиралася з силами, щоб знову відчайдушно натирати їх.

Ось знаєте, хто міг би подумати, що посуд може мати для мене сентиментальну цінність, тому я розумію, що його потрібно берегти. Ці каструлі мені подарувала моя сестра, тому мені було важливо, щоб вони прослужили мені довше.

Вкотре, зустрівшись з нею, я поділилася своєю проблемою і попросила поради. Адже я так втомилася щоразу натирати їх до болю в м'язах, але як же хочеться ідеально чисті каструльки!

– Каструлі будуть новішими за нові! — пообіцяла сестра і поділилася швидкою, простою, а найголовніше, дешевою порадою.

Такий спосіб зменшить ймовірність появи бруду, сажі, плям, жиру та знебарвлення. Мені подобається, що не потрібно докладати особливих зусиль і можна насолоджуватися швидким та якісним результатом.

Для реанімації емальованих каструльок нам знадобляться:

  • Мінімум часу

  • Вода

  • Білизна

  • Сода

Наливаємо в нашу каструлю воду до повного заповнення (до країв) та кип'ятимо її. Після закипання я переставила каструлю на стіл (краще поставити на рівну поверхню).

Сестра порадила, класти 1 ст. ложку соди та білизни з розрахунком на 2 л води за обсягом каструлі та ретельно перемішати.

Даємо постояти з цим розчином 5-10 хвилин і зливаємо розчин, а потім як завжди миємо улюбленим та звичним засобом для посуду. Зізнаюся, чесно, спершу я не надто вірила в цей спосіб, тому підходила і перевіряла щоразу, що ж відбувається з нальотом.

Мені вистачило рівно 8 хвилин і наліт зник, потім я промила каструлі миючим засобом і прокип'ятила — ось він результат! Усього 9 хвилин без особливих зусиль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь