Google Play Music припинить свою роботу

YouTube Remix — новий майбутній стримінговий музичний сервіс, який працюватиме по підписці на нього, і активно готується до релізу в цьому році. За поширеними чутками, Google збирається відключити існуючу зараз музичну службу Google Play Music, і займеться агітацією нового сервісу, передає Ukr.Media.

Remix нагадує сервіс Spotify, пропонуючи користувачам слухати треки за запитом. Деякі функції, включаючи перегляд музичних кліпів, будуть запозичені з YouTube.

Крім цього, новинка запозичить кілька функцій і Play Music, наприклад: систему рекомендацій, "розумні" плейлисти, збірки пісень залежно від часу доби і деякі інші можливості.

Проект очолює колишній менеджер Warner Music і нинішній керівник музичного напряму YouTube Ліор Коен. За чутками, Google вже уклала необхідні договори з усіма найбільшими звукозаписними лейблами.

Крім чуток, Google офіційно поки не підтверджують злиття Play YouTube Music Remix. У прес-службі компанії тільки нагадали, що раніше оголошували про об'єднання продуктових команд YouTube Music і Google Play, і зазначили, що "сьогодні для користувачів нічого не зміниться".

Раніше Google вже робила спроби створити популярний потоковий сервіс, як Apple Music або Spotify, але вони виявилися не дуже успішними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь