Які компліменти подобаються хлопцям

Популярний сервіс онлайн-знайомств Reddit провів опитування серед чоловіків на предмет того, що б вони хотіли почути від дівчини в якості компліменту. І якщо більшість відповідей були досить передбачувані, то зустрічалися і вельми оригінальні версії, на які також варто звернути увагу дівчатам, повідомляють Новини України.

Читай, про що хочуть чути чоловіки:

1. Компліменти одягу

Так, є категорія чоловіків, у яких в гардеробі п'ять однотонних сорочок і п'ять футболок (теж однотонних). Але є й такі, хто витрачає на свій зовнішній вигляд не менше часу і грошей, ніж жінки. Такий чоловік буде радий почути, як йому пасує нова сорочка.

2. Компліменти тілу

Чоловіки, які стежать за своєю фігурою і регулярно відвідують спортзал, тануть від компліментів, адресованих кубикам преса або сильним рукам. До того ж, складно тримати язик за зубами, коли перед тобою стоїть справжній оголений Аполлон.

3. Комплімент мужності

Чоловікові подобається розуміти, що дівчина під його захистом відчуває себе в повній безпеці. І якщо комплімент новим кросівкам може прозвучати смішно, то слова: “Мені з тобою так спокійно“ не залишать байдужим жодного чоловіка.

4. Компліменти інтелекту

Красиве тіло і дорога сорочка ніщо в порівнянні з яскравим інтелектом і відмінним почуттям гумору, тому хлопцям завжди приємно, коли дівчата роблять компліменти їх мізкам.

5. Компліменти запаху

Що може бути прекрасніше чоловіка, який, проходячи повз, залишає за собою приємний шлейф, по якому хочеться йти із заплющеними очима? Запах – саме його ми підсвідомо відчуваємо під час знайомства з людиною, і саме він визначає, наскільки ми підходимо один одному. Якщо від твого чоловіка добре пахне – скажи йому про це. Якщо погано – теж скажи.

6. Компліменти пенісу

“Я ніколи не втомлюся чути компліменти на адресу свого члена“, – пролунав один з анонімних відповідей анкети. Так, якщо ваші відносини вже перейшли на стадію інтимних, не соромся і скажи, який у нього прекрасний член. Він буде щасливий і гордий.

7. Компліменти обличчю

Не всі чоловіки хотіли б чути компліменти своєму обличчю, але все ж деякі дуже навіть радіють, коли жінки кажуть їм щось подібне. Найбільше чоловіків захоплюють компліменти очам, а це значить, що видатний ніс можна не хвалити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь