Які мають бути домашні тапочки: на що слід звернути увагу при їх виборі

При виборі домашніх тапочок є свої вимоги, які дуже важливі для підтримання відчуття комфорту і безпеки для будь-якої людини. Але чомусь лише деякі звертають на це увагу. Більшість при виборі домашніх тапочок вважає, що чим дешевше, тим краще, але це помилка, інформує Ukr.Media.

Чому важливо правильно вибрати домашні тапочки

Домашні тапочки — це таке ж взуття, як чоботи або сандалі. Повертаючись, додому після робочого дня або подорожей хочеться розслабитися і насолодитися позитивною енергетикою будинку. Однак, більшість людей чомусь не приділяє належної уваги вибору домашніх тапочок, вважаючи, що на тапочках можна заощадити. А ось і даремно. Невірно підібрані тапочки можуть негативно вплинути на здоров'я людини і замість комфорту і затишку в будинку, створити масу проблем їх власнику.

Основні вимоги до домашніх тапочок — це:

  • відповідність розміру взуття;
  • формостійкий задник;
  • наявність гнучкої м'якої підошви (краще з невеликим каблуком);
  • максимально практичний і безпечний матеріал.

Чи важливий для домашніх тапочок розмір і підошва

Розмір взуття важливий як для чобіт, так і для тапочок. При виборі домашніх тапочок враховується реальний розмір ноги з запасом на ½ розміру від основного розміру. Така рекомендація має місце, оскільки вдома тапочки мають бути вільні і ніде не стискати, і не здавлювати ногу. Вдома ноги повинні відпочити після важкого робочого дня.

Крім того, якщо людина цілий день на ногах, то до вечора вони можуть елементарно набрякати, а значить, розмір стане більше звичайного. Але і купувати кімнатні тапочки на пару розмірів більше немає ніякого сенсу. Тоді при ходьбі людина буде напружувати м'язи стопи, щоб їх утримати, а це точно не принесе ніякого комфорту.

Фахівці стверджують, що підошва має велике значення для правильного вибору ідеальних тапочок. Головні її критерії — це легкість, вони обов'язково повинні добре гнутися і бути середньої товщини. Якщо буде невеликий каблучок, то це буде відмінною профілактикою проблем зі спиною і плоскостопості. А ось, коли нога розташована в одній площині з підлогою, то це може призвести до плоскостопості.

З якого матеріалу мають бути ідеальні домашні тапочки

В цей час виробник виготовляє тапочки з різного матеріалу, а значить і призначення і період використання буде різний.

Гумові

Зазвичай, такі тапочки виготовляються з цільного шматка гуми. Йдеться про тапочки — сланці, шльопанці, крокси. У таких тапочок відсутні шви, їх дуже важко порвати, а головне вони довговічні і доступні за ціною. Гумові тапочки ідеально підійдуть для басейну, пляжу або дачі, де їх носять нетривалий час. Постійно їх носити фахівці не рекомендують. При постійному носінні вони часто натирають ноги і можуть викликати сильне роздратування шкіри, а взимку в них холодно.

Тканинні

Це найпоширеніший вид тапочок з довгою і різноманітною історією. Такі тапки мають ряд переваг: довговічність, безпека і виготовлення за встановленими стандартами. Але є і недоліки у таких тапочок: вони часто рвуться, особливо по швах і на підошві, і доглядати за ними складніше, ніж за гумовими.

Повстяні

Це найзручніші, практичні і безпечні для здоров'я тапочки. А все, тому що матеріал, з якого їх виготовляють, вважається натуральним і надійним. Це шерсть домашніх овець-мериносів, яка піддається мокрому валянню. Останнім часом тапочки з повсті вважаються наймоднішими виробами ручної роботи. Але і вартість висока.

Домашні тапочки — це відчуття комфорту і тепла в будинку, а не просто взуття. Тому і вибір їх повинен бути більш відповідальним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь