Зелений чай — це дуже ароматний, смачний і вельми поширений напій серед українців, який має низку позитивних властивостей, інформує Ukr.Media.
Смак, аромат і властивості зеленого чаю багато в чому залежать від температури води і часу заварювання цього напою. А користь, у свою чергу, багато в чому залежить від сорту, умов вирощування листя і посуду, з якого його безпосередньо п'ють. Так, так, ви не помилилися. Посуд також має вирішальний фактор у смаку та якості цього корисного напою. Це було науково доведено й обґрунтовано дослідниками з Нагойського технологічного університету. Вони з'ясували це, коли вивчали чотири найпоширеніші види керамічної глазурі, які зазвичай складаються з оксидів міді, кобальту, заліза, алюмінію та інших поширених металів.
Під час цього дослідження, фахівці з японського університету розлили зелений чай у різний посуд. Вони спостерігали за тим, як змінюється чай протягом певного періоду. Наприклад, вони стежили за кольором і складом напою. Результати їх здивували. Виявилося, що найбільша кількість антиоксидантів зберігалася в чаї з чашки із вмістом титану. Також чай налили в посуд з оксидами міді, заліза і кобальту. Під час експерименту з'ясувалося, що в такому посуді цих речовин було набагато менше.
Виходячи з цього, можна зробити висновок про те, що якщо пити чай з цього посуду, то користі від нього виявиться набагато менше. Адже саме антиоксиданти позитивно впливають на наш організм. Вони нейтралізують вільні радикали та запобігають пошкодженню клітин. Тепер ви знаєте, з якого посуду варто пити цей дуже корисний напій.
Джерело: ukr.media