Як допомогти трієчнику – дієва порада!

Але щодо мене цей метод давав збій. Коли мама, гортаючи мій щоденник, примовляла: «Та-а-к, знову трійки. А подружку-то твою, Галку, на батьківських зборах знову хвалили, а про тебе сказали, що треба більше старатися! », Мене охоплювала злість, і вчитися пропадало всяке бажання. І подружку цю я зненавиділа, інформує Ukr.Media.

Ось так, з трійками в табелі, я почала свій шостий навчальний рік, коли до нас прийшла нова класна керівниця – Ольга Глебівна. У неї була своя «тактика»: вона шукала можливість похвалити навіть самого слабкого учня, а для цього регулярно розмовляла з учителями-предметниками.

Для мене все це було незвично і радісно: Ольга Глебівна не просто говорила «молодець», а уточнювала, в чому саме полягає мій особистий успіх в порівнянні з тим, що мені вдавалося раніше. І ніяких порівнянь з іншими!

Дивно, але у мене відразу з'явився стимул: не "вимучити" домашнє завдання, не визубрити, а опрацювати його, щоб проявити себе на уроці.
До кінця року по половині предметів я вже мала тверді четвірки (звідки тільки сили взялися!). А в атестаті за середню школу трійок вже не було взагалі. Спасибі моєму педагогові!

І всім батькам хочу порадити: не відмовляйте вашій дитині в похвалі, робіть її розгорнутою, а не номінальною, і обов'язково побачите результат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь