Як легко і просто позбутися кухонного запаху в будинку

Під час приготування їжі часто квартирою витає безліч запахів. Здавалося б, чим можуть завадити приємні аромати, що викликають апетит? Але, на жаль, запахи не завжди виявляються приємними. І тоді хочеться їх якнайшвидше позбутися. Як це зробити, читайте далі, інформує Ukr.Media.

Мінімум текстилю

Тканини дуже добре вбирають усі запахи, тому в кухні краще обійтися без текстильних штор. Замість них на вікна краще повісити рулонні штори та тонкий тюль (якщо зовсім ніяк не хочете відмовлятися від фіранок). Рулонні штори можна легко протерти вологою ганчіркою, позбуваючись у такий спосіб пилу і не даючи можливості запахам вбратися.

Позбавтеся пилу

До речі, пил сам по собі теж відмінно вбирає всілякі запахи, тому робити вологе прибирання необхідно регулярно. Особливу увагу варто приділяти місцям біля плити, де може накопичуватися жир.

Очищайте техніку

Візьміть за правило, позбуватися розводів, бризок води та жиру одразу після приготування їжі. Річ у тім, що краплі, які залишилися, наприклад, на плиті, продовжують пахнути, навіть коли техніка вимкнена. А якщо ви забудете про засохлі плями й увімкнете конфорку, знову почуєте "аромат" пригорілої їжі.

Протирайте стіни та робочі поверхні

Якщо з робочими поверхнями все зрозуміло: їх у будь-якому разі необхідно мити, то, здавалося б, яку роль у позбавленні запахів відіграють стіни? Найбезпосереднішу. На стінах, як і на будь-яких інших поверхнях, осідає запах. Зрозуміло, щодня чистити стіни не потрібно, достатньо протирати їх раз на 2-3 місяці.

Провітрюйте кухню

Робити це краще і під час, і після приготування їжі. Так ви не дасте шансу запахам заповнити собою будинок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь