Як легко і швидко помити підлогу: маленька хитрість — тягати відро з водою не доведеться

Щоб проведене прибирання довго радувало очі, від відра з водою можна відмовитися, замінивши його більш ефективним засобом, інформує Ukr.Media.

У підтримці частоти в будинку найнеобхіднішими речами найчастіше вважаються ганчірка і велике відро з водою. Однак за такого способу прибирання на підлозі залишається багато зайвої вологи та розводів.

Через те, що на вологу, що залишилася, швидко осідає пил і бруд, підлога виглядає ненабагато чистішою, ніж до прибирання. Виправити ситуацію допоможе простий лайфхак, у якому відро вам не знадобиться зовсім.

Щоб не розтягувати вологий бруд по всій квартирі, можна скористатися пульверизатором. Невелику кількість мийного засобу розбавте у воді та наповніть ємність пульверизатора. Обприскайте сумішшю забруднені ділянки поверхні та ретельно протріть їх шваброю з мікрофібри.

У такому разі прибирання стає не тільки легшим, а й ефективнішим. При цьому на підлозі не буде накопичуватися вологий бруд, а результати проведеного прибирання будуть довго радувати око.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь