Як очистити тефлонову сковороду від нагару всередині за допомогою газованої води

Як видалити нагар на сковороді? Це питання часто виникає через побоювання пошкодити крихке покриття. Виявляється, не обов'язково витрачати багато грошей на спеціальні засоби для чищення. Є простий та ефективний спосіб безпечно позбутися бруду зі сковороди за допомогою всього одного продукту, інформує Ukr.Media.

Як очистити нагар з тефлонової сковороди?

Виявляється, існує по-дитячому простий спосіб безпечно очистити тефлонову сковороду. Знадобиться лише одна дешева рідина з магазину.

Якщо до сковорідки прилипли залишки їжі та їх важко видалити, просто налийте пів склянки газованої води та нагрійте.

Вуглекислий газ, що виділяється під час нагрівання, допоможе очистити залишки без скребка.

Після остигання просто вимийте сковороду м'якою губкою з миючим засобом.

Як доглядати за тефлоновою сковородою

Якщо ви хочете, щоб тефлонова сковорода прослужила довгі роки, за нею потрібно правильно доглядати. Це особливий матеріал, який потребує ретельного догляду. Ось п'ять правил, які допоможуть зберегти вашу сковороду у хорошому стані:

 • Миття перед першим використанням. Перш ніж використовувати такий посуд уперше, ретельно вимийте нову сковороду, щоб видалити всі заводські забруднення. Найкраще робити це вручну, використовуючи м'яку губку та мікрофібру.
 • Обережність після смаження. Не лийте холодну воду на гарячу сковороду — це може призвести до її деформації та пошкодження покриття.
 • Контроль температури. Використовуйте тефлонову сковороду для страв, які потребують короткого обсмажування на слабкому або середньому вогні.
 • Безпечне чищення. Щоб видалити прилиплі залишки їжі, використовуйте силіконові або дерев'яні інструменти, щоб не подряпати поверхню.
 • Догляд за покриттям. Для захисту нової сковороди тефлонової слід змастити її тонким шаром рослинної олії, а потім нагріти й охолодити.
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь