Як пережити розставання з чоловіком і що робити, якщо він тебе кинув?

День перший: «Зірка в шоці»

Отже, ви розлучилися. Цілком ймовірно, що ти ще не усвідомлюєш того, що сталося, і рухаєшся по задуманому плану. Так, вчора ви розійшлися як в морі кораблі, ти це знаєш, пам'ятаєш, але у що б то не стало відмовляєшся приймати. Віра в те, що він, як завжди, напише тобі ввечері і все встане на свої місця, ще горить вогнем в твоїй душі. Робити що-то в цій ситуації просто не має сенсу, передає Ukr.Media.

День другий: «Ілюзія обману»

Він не прийшов, не подзвонив, не написав. Хвилювання потроху охоплює тебе, а думки про розставання стають реальністю. Ти починаєш втішати себе тим, що це може бути перевіркою твоїх почуттів, і продовжуєш чекати дива. На другий день після розлучення з'являється дике бажання написати, зателефонувати, зустрітися і зробити інші дії по знищенню гордості, що не призводять ні до чого хорошого згодом. У цій ситуації тобі потрібно виговоритися, тому хапай подругу, готову вислухати тебе (краще декілька, шабаш на Лисій горі явно піде тобі на користь), і мчитеся в улюблений заклад.

День третій: «Наша Таня голосно плаче»

І тут настає сама емоційна стадія після розставання з чоловіком. Ти не знаходиш собі місця, не можеш зосередитися на роботі або в будь-яких інших справах, а всередині відчуття, ніби тебе зараз розірве на дрібні шматочки. Кращий спосіб відновити баланс всередині – дозволити собі виплеснути емоції будь-яким можливим способом. Найпоширеніший – сльози. Завернись в ковдру, включи відповідну музику і ридай, як у кращих американських мелодрамах. Для повноти відчуттів можеш взяти з собою кота або м'яку іграшку.

День четвертий: «У бій!»

Крім схлипувань в подушку і нескінченних спогадів тебе також може накрити хвиля люті до свого колишнього. Бажання висловити йому свої претензії або подряпати обличчя нічим хорошим не закінчиться, тому радимо направити свою ненависть в інше русло. Тренажерний зал, бокс, крос-фіт або будь-який інший активний вид спорту – ось те, що вимордує тебе так, що сил на зрадника просто не залишиться.

День п'ятий: «Краса врятує світ»

Як правило, після відпочинку з подругами, нескінченного потоку сліз і катувань спортом виглядає дівчина не найкращим чином. Підійшовши до дзеркала з ранку, ти, швидше за все, зустрінешся з Фіоною з Шрека, а так справа не піде. Щоб вийти з трясовини нескінченних мук і горя, жінці необхідно виглядати на всі сто. Запишись в спа, сходи на манікюр або влаштуй салон краси в домашніх умовах. Як би не було важко, дій!

День шостий: «Психоаналіз»

Сама емоційна стадія після розставання пройшла, настав період самокопання та аналізу подій, що відбулися. Тут важливо не піти в обмірковування причинно-наслідкових зв'язків з головою, в іншому випадку ти ризикуєш потрапити в минуле без можливості почати нове життя. Тому повертайся до роботи, домашніх справ і проблем насущних, загалом, паші як кінь. Праця не тільки облагороджує людину, але і рятує від нав'язливих думок.

День сьомий: «І нехай весь світ зачекає»

А ти знала, чому однією з найщасливіших країн вважається Данія? Все тому, що у них є поняття «хюгге», що означає відчуття затишку, комфорту і задоволеності, а данці чи не кожен день віддаються йому в різний час доби. Настав і твій час відчути гармонію і досягти внутрішньої рівноваги. Видихни, візьми улюблену книгу або подивися приємний фільм, прогуляйся містом або сходи на йогу. Зроби все те, що допоможе тобі розм'якнути як печенька в молоці.

День восьмий: «На десерт»

Вітаю, пройшов тиждень, і ти прекрасно прожила без нього. Уяви, що ти готувала свій перший в житті торт: запікала коржі, збивала крем, готувала начинку. Було важко, але ти впоралася як справжній шеф-кухар. Тепер, коли ці чудові ласощі практично готові, залишилося їх прикрасити. Так нехай вишенькою на торті стане найбожевільніший в твоєму житті вчинок. Подумай гарненько, про що ти давно мріяла, але ніколи не вирішувалася? Може, пора?

День дев'ятий: «Давай знайомитись»

Що ж, метелик, пора вилазити з кокона. Тобі зараз просто необхідні нові знайомства. Ніхто не пропонує тобі через тиждень після розставання з чоловіком мчати на програму «Давай одружимося!» і вже тим більше вішатися на шию першому зустрічному. Твоя задача проста – знову відкритися світові. Поговори з двірником, посміхнись сусіду, заговори з дівчиною на курсах англійської – і ти навіть не уявляєш, скільки емоцій може подарувати спілкування з абсолютно незнайомими людьми.

День десятий: «Смак свободи»

Підведемо підсумки. Що ми маємо? Гарна дівчина, в повному розквіті сил, що володіє масою непересічних здібностей і певним набором навичок і вмінь, в умовах сучасного світу має величезну кількість можливостей і планів на майбутнє. А що найважливіше, вона абсолютно вільна і вільна обирати, куди піти, що надіти і з яким чоловіком відправитися на романтичне побачення.

Примітка:

Щоденник заснований на п'яти стадіях депресії після розлучення, а порядок і тривалість дій, зазначених у ньому, може змінюватись залежно від індивідуальних особливостей дівчат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь