Як повернути колишню білизну взуттю у домашніх умовах за допомогою молока

Як почистити біле взуття? Воно має гарний вигляд і поєднується з багатьма стилями, але швидко брудниться. Замість того, щоб витрачати гроші на спеціалізовані засоби, спробуйте цей домашній спосіб. Він дешевий і такий же ефективний, інформує Ukr.Media.

Той, хто носить біле взуття, знає, що воно швидко втрачає свою привабливість. Якщо не чистити кросівки або черевики регулярно, вони стають сірими, жовтіють, а на їхній поверхні з'являються брудні плями. Як почистити біле взуття, щоб воно виглядало як нове.

На жаль, не все взуття можна закинути в пральну машину. Це короткий шлях до їхнього псування — підошва може відклеїтися від верху, кольори можуть знебарвитися, а устілка — стиснутися. Краще не кидати в пральну машину взуття, прикрашене намистинами або шипами, зроблене із замші або шкіри, а також клеєне взуття.

Якщо ви ставите питання, як почистити біле взуття, спробуйте застосувати трюк з молоком і… лимоном. Це перевірений бабусин спосіб боротьби з важкими плямами. Усе, що вам потрібно зробити, — це змішати трохи молока і лимонного соку, потім змочити в розчині губку і нанести на забруднення. Залиште на кілька хвилин, а потім змийте залишки. Ось і все! Ваше взуття матиме вигляд як нове.

Як почистити біле взуття харчовою содою?

Ще один перевірений патент — харчова сода. Просто змішайте 2 столові ложки харчової соди з невеликою кількістю води. Суміш має бути густою і мати консистенцію пасти, яку ви наносите на забруднення і залишаєте приблизно на 5 хвилин. Після закінчення цього часу видаліть бруд, промийте взуття і відкладіть його в сторону для просушування.

Для чищення білого взуття можна також використовувати таблетку для посудомийної машини, яку розчиняють у теплій воді і потім замочують у ній взуття. Бруд і плями швидко зійдуть, а кросівки набудуть колишнього блиску.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь