Як позбавити взуття від противного запаху

Якщо проблему брудного взуття ще якось можна пов'язати з часом року і погодними умовами, то неприємний запах від взуття — це явище безстрокове. Виявивши одного разу після зняття кросівок небажане амбре, будьте впевнені, воно з вами надовго. Точніше, рівно до тих пір, поки ви не зробите рішучих заходів по припиненню і запобіганню подальшого розвитку противного запаху. На щастя, у нас якраз є кілька простих і дієвих способів цю проблему вирішити. Беріть і користуйтеся на здоров'я, як говориться, інформує Ukr.Media.

Ретельно мийте ноги

Бактерії на ногах розмножуються дуже швидко. Мийте підошви ретельно, бажано пару раз на день. Крім того, не забувайте повністю висушити ноги після душу — це допоможе запобігти розвитку грибка.

Зміна пари

Не носіть одне і теж взуття два дні поспіль. У всіх, мабуть, є улюблена пара розбитих кросівок, які просто не хочеться знімати. Так, на жаль, робити не можна. Взуття потрібно хоча б один вечір трохи провітрити.

Тальк

У деяких людей ноги пітніють при будь-яких умовах і при будь-якій погоді. Нічого страшного, просто особливість організму. Почніть користуватися звичайним тальком або дитячою присипкою: це вирішить велику частину проблеми.

Харчова сода

Харчова сода відмінно підійде для оперативної дезодорації взуття. Насипте її в паперовий фільтр для кави і залиште упаковку всередині кросівка на ніч. З ранку неприємного запаху не буде і в помині.

Котячий туалет

І ще один, нестандартний трюк для екстреного порятунку вашого взуття. Купіть наповнювач котячого туалету — ці невеликі камінчики володіють прекрасними абсорбуючими властивостями. Наповніть засобом старі шкарпетки і залиште на ніч у взутті.

Заморозьте

Бактерії не здатні пережити низькі і високі температури. Помістіть взуття в поліетиленовий пакет і залиште в морозилці до ранку. Сушіть на яскравому сонці — подвійний удар не залишить шансу поганому запаху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь