Як позбудеться засмічення і надовго забути про проблему — огляд популярних способів

Більшість порад вигадані і багато разів переписані. Тому давайте розбиратися разом — які поради дійсно робочі, а які є повною маячнею, інформує Ukr.Media.

Пральний порошок проти засмічення

"Для того щоб прочистити засмічення в раковині, потрібно в отвір умивальника або раковини засипати пральний порошок, на ніч."

Чому на ніч? А не на цілий день? І як засипати порошок, якщо у раковині вже стоїть вода?

"На ранок слід відкрити воду в раковину, змити порошок, разом з порошком змивається і засмічення."

Як мовиться "мертвому припарка" після таких дій, засмічення не змиється і прохідний отвір каналізації не збільшиться, тільки дарма зіллється вода з порошком. У звичайному, пральному порошку немає активних речовин, що розбиває жирові пробки і розчиняють волосся.

Харчова сода та оцет

Для видалення жирової пробки в сифоні необхідно в приймальну горловину раковини засипати півсклянки соди, далі заливаємо склянку оцту. Почнеться бурхлива реакція, слід закрити отвір сифона пробкою або рушником, щоб речовини проникли в труби каналізації.

У даному разі відбувається виділення вуглекислого газу, який при закритому зливі продавить частину засмічення і не більше, він не вимиє жир і не видаляє волосся. З таким же успіхом можна застосовувати вантуз, який так само і навіть краще нагнітає тиск у проблемне місце.

"Далі слід промити соду і оцет окропом, засмічення змиється в каналізацію.

Насправді окропом неможливо видалити всю жирову пробку, без додаткових спеціальних засобів.

За фактом справжні поради сантехніка:

  • Для того, щоб насправді прочистити засмічення в сифоні, видалити з нього жир і волосся цей пристрій слід зняти, розібрати, промити. Зібрати назад та встановити.

  • Якщо вам ліньки знімати сифон і хочете промити труби, то в магазинах продаються гранульовані засоби на основі каустичної соди. Не потрібно купувати дорогі гелі та брендові порошки для прочищення. У них такий самий склад, як і в дешевих. Просто уважно читайте інструкцію.

  • Не поскупіться, купіть трос для прочищення труб, він вам допоможе у важку "годину" пробити засмічення у трубопроводі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь