Як позбутися накипу на стінках металевого та електричного чайника

Накип на стінках чайників утворюється через високу концентрацію солей в складі водопровідної води. Якщо від нього не позбавлятися, це може призвести до руйнування стінок чайників або поломки нагрівальних елементів, інформує Ukr.Media.

Ось два ефективних способи, як швидко це зробити.

Металевий чайник

Під рукою у будь-якої господині завжди знайдеться оцет, який швидко і якісно, без шкоди для здоров'я допомагає боротися з накипом. Для цього його потрібно розвести в пропорції 100 мл на один літр води, налити цей розчин в чайник і на маленькому вогні довести його до кипіння. Після цього контролювати процес відшарування. Якщо він проходить не дуже інтенсивно, слід залишити чайник на вогні ще на 15 хвилин. Після цього чайник потрібно інтенсивно промити кілька разів.

Електричний чайник

Замість оцту потрібно взяти лимонну кислоту в пропорціях 1-2 чайні ложки на літр води. Цей розчин треба налити в чайник і прокип'ятити його. Наліт з легкістю відшарується. Після цього його треба прополоскати і ще раз прокип'ятити вже з чистою водою. Її злити і тільки на друге кип'ятіння брати воду для чаю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь