Як прати теплий кольоровий одяг, щоб не злиняв: 3 способи повернути речам яскравість

Згодом кольорові речі можуть злиняти та втратити охайний зовнішній вигляд. Щоб цього не допустити або повернути їм вигляд нових, можна використовувати підручні засоби. Є щонайменше три засоби, які можна додати у воду під час прання, інформує Ukr.Media.

Сіль

Проста харчова сіль здатна відновити яскравість кольорових речей. Якщо після кількох прань теплий одяг став тьмянішим, це може означати, що в тканинах накопичився порошок. Додавання 150 г дрібної кухонної солі в прання виведе мийний засіб, і одяг матиме вигляд як новий.

Спосіб із сіллю підійде і для виведення плям крові та поту. Крім того, рекомендується прати теплі речі гелем, а не порошком, щоб частинки засобу не забивалися у волокна тканини.

Оцет

Повернути насичений колір речам або запобігти вицвітанню може й оцет. Для цього необхідно додати під час прання в машинці 120 мл білого оцту. Якщо техніка з вертикальним завантаженням, засіб можна залити відразу в барабан, якщо з фронтальним — у відділ для кондиціонера. Оцет, як і сіль, здатний розщепити частинки мийного засобу, що в'їлися, та мінерали, що залишилися після жорсткої води. У результаті річ матиме яскравіший вигляд.

Посилити ефект можна, замочивши одяг у розчині з чотирьох літрів теплої води та 240 мл білого оцту на 30 хв. Після цього слід випрати речі звичним способом.

Чай або кава

Цей спосіб годиться для чорного одягу. Він, як і кольоровий, може теж вицвітати. Необхідно заварити півлітра міцного чаю або кави, потім увімкнути прання, а на етапі полоскання залити каву або чай у відсік для ополіскувача. Після цього чорна річ набуде більш насиченого кольору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь