Як правильно вішати туалетний папір на тримач і чому потрібно робити саме так

Багато хто задається питанням, як правильніше вішати папір — до себе або ж від себе і чому саме так, а не інакше. Є всього два способи підвішування рулону. При першому способі кінець паперу знаходиться перед рулоном. А ось при другому — навпаки, за ним, інформує Ukr.Media.

Як правильно вішати туалетний папір

Для багатьох така проблема взагалі не має ніякого значення. Люди часто вішають так, як їм просто зручно. Однак є певні правила, про які цікаво дізнатися. Правильним є тільки лише один спосіб. І оригінальний патент на цей найправильніший спосіб належить людині, як би смішно це не звучало.

Більшість людей ставляться до питання про те, як вішати папір абсолютно не серйозно. А ось психологи і зовсім вважають, що по рулону можна сказати про деякі риси людини. На їхню думку, люди, які вважають за краще вішати папір "на себе", часто є владними за своїм характером. Навіть будучи в гостях вони можуть повісити так папір, як їм зручно. А ось ті люди, які вважають за краще вішати папір "від себе" по своїй натурі часто творчі і більш розумні.

Є думка, що правильне рішення з приводу того, як повісити папір на тримач може допомогти розбагатіти. Однак, навряд чи хоч хтось такий аргумент може розцінити серйозно. Адже це залежить явно не від рулону. Правильний спосіб один єдиний. І є регламент з цього приводу, хоча це кумедно. У патенті є інформація про те, як власник повинен виглядати, а також як вішають рулон паперу правильно.

Цей спосіб підвішування паперу більш гігієнічний

Таким чином, підвішування "на себе" є єдино правильним і волю винахідника варто поважати. Окремо варто підкреслити той факт, що такий спосіб підвішування більш гігієнічний і не стане збирати на себе безліч бактерій зі стін, наприклад. А цей аргумент важливий. Якщо правильно підвісити рулон, то так буде зручніше відірвати необхідний шматок паперу. І для цього достатньо потягнути за край. А ось при протилежному способі доведеться доторкатися до самого рулону. А це означає, що бактерії тільки поширюються ще більше.

При правильному кріпленні можна милуватися красивим візерунком, якщо він зображений на туалетному папері. В іншому разі можна бачити лише виворіт. Приблизно 15% людей у світі кріплять рулон саме неправильним способом. На думку деяких фахівців, виробники втрачають прибуток через це. Адже таким людям малюнки на папері явно нецікаві. Тому, є ймовірність того, що на папері почнуть робити двосторонні малюнки.

У готелях часто підвішують рулон правильним способом "на себе". Ніхто не сперечається з тим, що кожен сам для себе вирішує, як йому вішати папір. Заборонити ніхто не в праві, навіть якщо спосіб обраний не той, що регламентований. Однак питання не лише в патенті або документі, який, до речі, є офіційним. Головне питання полягає в гігієнічності. А це зовсім не маловажний аргумент.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь