Як прискорити заряджання телефону: достатньо натиснути лише одну кнопку

Іноді трапляються моменти, що потрібно якомога швидше зарядити телефон. Що робити в такому разі та як прискорити заряджання, інформує Ukr.Media.

Не всі смартфони мають функцію швидкого заряджання. Зате в житті практично кожної людини відбуваються ситуації, коли телефон потрібно зарядити дуже швидко. Що робити в таких випадках і як прискорити процес зарядки.

Виявляється, досить натиснути на смартфоні одну кнопку, щоб зарядка відбувалася швидше. І ця кнопка ввімкнення/вимкнення. Річ у тім, що заряд телефону найчастіше "з'їдає" робота фонових додатків. Тому якщо просто вимкнути смартфон, то всі фонові додатки автоматично перестануть працювати. Тоді зарядиться телефон значно швидше.

Однак трапляються випадки, коли користувачі не готові розпрощатися з деякими функціями телефона, навіть якщо потрібно терміново його підзарядити. Наприклад, дуже важлива наявність годинника. Тоді можна відключити фонові додатки по-іншому. Є два варіанти. По-перше, можна натиснути кнопку "режим авіапольоту". Тоді більшість завдань теж відключаться, але базові залишаться в режимі роботи. По-друге, у деяких телефонах є функція ультраекономії енергії. У такому режимі відключається практично все: заставка, підключення до мережі. Користуватися можна лише базовими функціями. Зате зарядка буде йти швидше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь