Як самостійно визначити фазу Місяця по його зовнішньому вигляду

Визначення фази Місяця — досить простий процес. Астрологи розкажуть вам про те, чим вам можуть бути корисні ці знання і як за лічені секунди визначити поточну фазу нашого супутника, інформує Ukr.Media.

Кожна з фаз Місяця є дуже важливою для нас, оскільки в ці періоди вплив енергії нічного світила сильно різниться. Найбільшу важливість представляють фази зростання і спадання, тому що вони достатньо тривалі: кожна триває близько двох тижнів. Якщо ви не можете вийти в інтернет, щоб скористатися місячним календарем, то завжди можна дізнатися фазу Місяця по її зовнішньому вигляду самостійно.

Як визначити молодий Місяць

Після Молодика починається новий синодичний місяць. З 1 по 14 день місяця Місяць росте. В цей період його енергетика повільно йде вгору і стає все більш нестабільною і потужною. Це найчастіше веде до зростання імпульсивності людей, прагненню до необдуманих вчинків.

Разом з тим люди стають більш працездатними, в них з'являється більше сил, бажань. У цей період більше хочеться займатися спортом, актуальними справами вдома і на роботі. Якщо у вас емоційний підйом і період активності, то, швидше за все, в цей момент Місяць перебуває у фазі зростання.

Якщо немає поруч місячного календаря, то погляньте на небо. Місяць зростає, якщо він являє собою дзеркально відбиту по вертикалі букву «С». Якщо поставити зліва від нього вертикальну смугу, то вийде літера «Р», що означає «росте».

Як визначити спадаючий Місяць

Зазвичай на спадаючий Місяць люди стають трохи млявими, але при цьому поліпшуються їх розумові здібності, загострюється інтуїція. Багато хто стає більш спокійним, відкритим, добрим. Це ідеальний час для духовних практик, неспішних і розмірених справ.

У період спадання місячного диска люди частіше починають накручувати себе, робити з мухи слона. У такі періоди Місяць змушує нас переоцінювати свої можливості і сили, робити неправильні висновки щодо подій минулого.

Спадаючий Місяць недарма називають старіючим. Якщо він візуально схожий на букву «С», то він абсолютно точно спадаючий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь