Як швидко і ефективно змити йод з рук і нігтів

Часто виникає питання, як швидко відмити йод з рук і нігтів, адже ця речовина, потрапляючи на шкіру і нігтьові пластини, моментально «в'їдається». І що прикро, звичайною водою коричневі і жовті сліди йоду не змиваються, інформує Ukr.Media.

Йод — один з тих хімічних елементів, який володіє насиченим кольором і стрімко вбирається в будь-які поверхні. Але швидко і без сліду змити йод з рук і нігтів все-таки можна. Є кілька способів.

Способи відмити йод з нігтів і шкіри рук

1. Візьміть дитяче або туалетне мило і відкрийте кран, пустивши теплу воду. Кілька разів намилюйте забруднені ділянки і тут же змивайте водою. Витратьте на процедуру кілька хвилин, і плями поступово змиються. Замість мила також можете пробувати миючі гелі для посуду.

2. Непогано очищає йод харчова сода. Змочіть руки водою і потім протягом декількох хвилин тріть содою забруднені нігті або пальці. Змийте теплою водою і повторюйте, поки не досягнете результату.

3. Скористайтеся косметичним засобом для видалення лаку з нігтів. Але беріть той, який би не містив ацетон — він все-таки негативно впливає і на структуру нігтьових пластин, і на шкіру. Змочіть в рідині шматочок вати і круговими рухами тріть плями йоду. Цей спосіб досить ефективний, якщо застосувати його відразу ж, як тільки забруднилися коричневим препаратом. Для вже несвіжих плям йоду краще пробувати рідину з ацетоном, але пам'ятайте про її шкоду.

4. Купіть в аптеці пляшечку з нашатирним спиртом. Намагаючись не вдихати (приємного мало), потріть плями цією рідиною. Або розбавте аміак трохи теплою водою (1: 2) і вимийте руки. Можливо, процедуру доведеться повторити ще кілька разів, поки досягнете результату.

5. Один з кращих способів, що допоможе змити йод з нігтів і рук — обробка медичним спиртом. Занурте в нього ватний диск і круговими рухами пробуйте витерти йод. Але пам'ятайте, не обробляйте нігтики і шкіру, якщо на місці плям або поряд є дрібні ранки, подряпини або задирки. Після видалення йоду медичним спиртом ретельно обполосніть руки теплою водою.

6. За допомогою рослинної олії можна якщо не повністю позбутися від коричневої плями, то зробити її блідою і не так сильно помітною. Підійде будь-яка олія — соняшнику, кукурудзяна, оливкова. Нанесіть на забруднені нігті або пальці і почекайте кілька хвилин — змийте. Плями помітно збліднуть.

7. Спробуйте освітлити плями йоду на нігтях і руках відбілюючою зубною пастою або зубним порошком. Втирайте склад по колу, але не відразу, а дайте кілька хвилин вбратися пасті (порошку), а потім вже тріть і змивайте.

8. Непоганим освітлюючим ефектом славиться сік лимона, а також перекис водню. Будь-яку з цих рідин налийте на ватний тампон і притисніть її потім до коричневої плями. Потримайте хвилину, потім потріть, змініть на інший тампон, теж просочений соком або перекисом. І так робіть до тих пір, поки забруднена ділянка не зблідне або йод не зітреться повністю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь