Як швидко прибрати сильний запах духів, якщо впав та розбився флакон

Аромат парфумів довго залишається на шкірі завдяки ефірним оліям, що входять до їх складу. Але якщо розбився цілий флакон, тут вже не до задоволення! Позбутися від стійкого запаху непросто — і ось як зробити його менш інтенсивним, інформує Ukr.Media.

Духи впали і розбилися на підлозі або розлилися на килим? Ми знаємо, як прибрати сильний запах!

Якщо духи впали на підлогу

Крок 1

Витріть духи сухою ганчіркою — вона вбере рідину, залишивши на поверхні розводи від ефірних олій.

Крок 2

Розчиніть білий оцет у воді в пропорції 1: 1. Змочіть в ньому чисту ганчірку і протріть нею забруднене місце, щоб зробити аромат парфумів менш інтенсивним. Оцет — природний знищувач запахів, як приємних, так і не дуже. Цей засіб також ефективно видаляє жирні і маслянисті плями з будь-яких поверхонь.

Крок 3

Посипте забруднене місце — до цього моменту вже сухе — харчовою содою. Зачекайте 10 хвилин, потім зберіть засіб вологою ганчірочкою. Сода видалить залишки парфуму і зменшить аромат.

Крок 4

Поставте в приміщенні ємність з меленою кавою. Цей продукт ефективно вбирає і маскує будь-які запахи. Вже через кілька днів аромат парфумів повністю зникне.

Якщо флакон духів впав на килим

Крок 1

Не розтирайте духи по ворсу, а постарайтеся зібрати їх чистою тканиною злегка промокнувши.

Крок 2

Обробіть ворс розчином оцту з пульверизатора і почекайте близько 30 хвилин. Потім протріть килим вологим рушником. Перед обробкою перевірте чутливість барвника до оцту, нанісши засіб на малопомітну ділянку килима.

Крок 3

Розчиніть 1 ч. л. рідини для миття посуду в 1 склянці води. Нанесіть суміш на ворс за допомогою пульверизатора. Залишки засобу зберіть паперовими рушниками.

Крок 4

Промийте ворс чистою холодною водою і промокніть його серветками або чистою тканиною. Дайте килиму повністю просохнути.

Крок 5

Якщо запах парфуму не зникає, посипте ворс харчовою содою. Залиште її не ніч, а вранці зберіть залишки засобу пилососом.

Як вивести пляму від духів з одягу і тканини

Якщо в поспіху духи нанесені на одяг, де залишили пляму — не завжди її можна видалити звичайним пранням, до того ж не всі речі можна прати на високих температурах. Майже всі типи духів можна видалити з одягу за допомогою спирту, який наноситься ватним диском від центру до країв. Другий корисний засіб — гліцерин, який потрібно обов'язково підігріти. Однак цей спосіб не підходить для видалення плями від духів на основі олії. Третій шлях — видалення плями за допомогою лимона. Він особливо рекомендується делікатним тканинам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь