Як швидко відмити посуд від тіста: ефективні лайфхаки

Іноді відмити посуд від деяких продуктів дуже складно. Напевно, кожна господарка намагалася максимально швидко відмити каструлю від тіста, але зробити це за кілька хвилин практично неможливо. Ми дізналися, як можна очистити посуд за 10 хвилин, інформує Ukr.Media.

Як відмити посуд від тіста за 10 хвилин

Виявляється, процес миття може бути не таким складним, особливо якщо знати перевірені та ефективні лайфхаки. Щоб максимально швидко відмити посуд від тіста, необхідно залити його теплою водою і залишити на деякий час. Коли залишки тіста розмокнуть і не прилипатимуть до поверхні каструлі, їх можна швидко позбутися за допомогою губки.

Що стосується скалок, ложок та інших кухонних приладів, які також були забруднені тестом, то їх краще замочити у теплій воді та залишити на 30 хвилин. Щоправда, іноді можна все це зробити і за 10 хвилин, все залежить від ступеня забрудненості посуду. Якщо ви готували тісто вчора, а збираєтеся мити посуд сьогодні, то вам знадобляться 10 хвилин.

Як бачите, цей спосіб дуже простий і ефективний, а головне, що не вимагає багато вашого часу. Тому тепер будь-яке приготування, пов'язане з тістом, буде даватися легко. І якщо немає часу відразу помити посуд, нічого страшного не буде в тому, якщо ви це зробите пізніше.

Як не забруднити тістом губку для миття посуду

Досвідчені господині знають, що спочатку треба віночком прибрати залишки тіста з каструлі або посуду, добре очистити ємність і тільки потім використовувати губку. Тоді ви не зазнаєте жодних проблем при митті. Якщо після того, як тісто розм'якло, ви відразу використовуєте губку, то вона буде брудною і у вас навряд чи вдасться ідеально очистити посуд.

Часто господині настільки захоплюються процесом приготування їжі, що можуть під час замішування тіста забруднити одяг. Не варто засмучуватися заздалегідь, оскільки є один простий і перевірений метод.

Беремо забруднений тістом одяг, кладемо його в миску і заливаємо холодною водою. У такому вигляді речі треба залишити на 15-20 хвилин. Далі дістаємо одяг і за допомогою губки позбавляємося забрудненого місця. Як бачите все дуже просто, але якщо ви не хочете під час готування зіткнутися з такою неприємністю, звичайно, краще одягнути фартух.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь