Як створити затишний домашній інтер’єр — 5 порад

Напевно, кожен із вас мріє про затишний будинок. Адже не дивно, що після важкого дня ми всі хочемо розслабитися, відпочити, заспокоїтися на улюбленому дивані. Нічого приховувати, що для цього найбільш вдалим місцем, яке відповідає вимогам комфорту і забезпечує безпеку, найчастіше є будинок. Проте не просто будинок, а затишний!

5 кроків до затишку в домі:

Природа

Близькість до природи сприятливо впливає на нас. Нам подобається гуляти по лісу, лазити по гірських стежках, купатися в морі. У таких умовах людина відпочиває найкраще. Тому обов'язково «привнесіть» природу у свій будинок. Форма може бути різною. Купуйте свіжі квіти, вирощуйте квіти в горщиках, вибирайте меблі та двері з натуральних матеріалів. Затишну атмосферу також чудово створює вогонь у вигляді свічок, каміна, біокаміна. Як це не парадоксально, те, що відбувається всередині вашого будинку, дуже залежить від того, що оточує ваш будинок. Відмовтеся від штор, покажіть вид дерев у саду, впустіть більше природного світла — це дійсно працює, інформує Ukr.Media.

Освітлення

Виявляється, що освітлення, пристосоване до функції приміщення, істотно впливає на настрій і атмосферу інтер'єру, а отже, на відчуття затишку. Освітлення характеризується кількома параметрами, які потрібно враховувати під час проектування. Одним зі змінних є температура світла, виражена в Кельвінах. Якщо ви хочете отримати більше затишку в інтер'єрі, вибирайте теплий відтінок! Уникайте синіх, фіолетових і зелених відтінків. Світлодіодне освітлення не допоможе створити дружній клімат. Також важлива потужність освітлення. Завдяки силі світла ми також можемо створювати настрій. За основу можна взяти два типи проектування освітлення в будь-якому інтер'єрі. Перший тип: сильний, яскравий, верхнє світло, призначене для освітлення всього інтер'єру, справляє враження денного світла. Другий тип: бічний, із меншою потужністю, що дозволяє створювати приємну атмосферу, тобто світлодіоди в меблях, настінні і підлогові світильники, бра, підсвічування плінтусів. Однак увага! Важливо, щоб це освітлення було відносно неяскравим.

Кольори

З допомогою кольору ви також можете створити атмосферу інтер'єру. Як ви, напевно, здогадалися, у цій ситуації теплі кольори, безумовно, є найкращим рішенням: бежевий, коричневий, помаранчевий, темно-зелений і т. д. Пам'ятайте, що багато відтінків, а колір не рівний. Ми маємо на увазі те, що різні кольори можуть викликати різні почуття. Найголовніше, якщо ви хочете, щоб ваша квартира або будинок стали більш затишними, підбирайте теплі кольори.

Текстиль

Ми закликаємо вас під час купівлі постільної білизни, скатертини, пледа або дивана вибирати тканини з великою домішкою натуральних волокон. Це дорожче і їх складніше чистити, але вони мають величезне значення в зручності використання. Тому що те, що походить від природи, інтегровано з людиною. Увечері, сидячи з книгою в улюбленому кріслі, накрийте себе м'яким бавовняним пледом. Цей варіант, безумовно, кращий від акрилових пропозицій! Ковдра, плед, м'які подушки, лляні штори, бавовняна скатертина — це те, що підсвідомо впливає на нас.

Атмосфера

Ми не знаємо, що ви про це думаєте, але, на жаль (або щастя), це найважливіший фактор під час створення затишного і комфортного для своїх мешканців будинку. У вас може бути гарний будинок, але коли немає ознак життя, радості, усмішки та гостинності — немає затишку. Тому подумайте, чи гостинні ви? Українська гостинність — ви,напевно, чули про це. Можливо, трохи загальновідомий вислів, але в цьому є щось. І повірте, це працює!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь