Як в домашніх умовах покращити якість водопровідної води без фільтра

На жаль, але водопровідна вода не завжди радує нас якістю і безпекою. Доводиться самим якось "чаклувати", щоб поліпшити воду. Як? Є кілька способів, інформує Ukr.Media.

Найпопулярніший спосіб, зрозуміло, це фільтр. І не обов'язково для крана, можна використовувати звичайний фільтр-глечик. І краще, щоб він був вугільним — вважається найефективнішим.

Але це далеко не єдиний спосіб!

Кип'ятіння

Найпростіший спосіб, який доступний усім без винятку. Прокип'ятіть воду, то всі шкідливі мікроби з неї підуть, дайте їй настоятися і можна вживати.

Заморожування

Налийте воду в пляшки, але не до самого горлечка. Покладіть у морозилку приблизно на 8-10 годин. Так от, вам потрібно відстежити, коли замерзне тільки половина і другу половину потрібно буде злити. Саме в ній і містяться всі шкідливі речовини. Потім можете розморозити залишок і пити вже чисту воду.

За допомогою активованого вугілля

Все, що вам потрібно, це взяти одну таблетку (на 1 літр води), обернути її у марлю та помістити у воду. Залишити на вісім годин. Після цього можете насолоджуватися чистою і корисною водою.

Використовувати кремній чи срібло

Кремній позбавляє бактерій і хлору, а от срібло хоч і позбавить шкідливих речовин, але важких металів не очистить.

Вам потрібно буде 10 г кремнію на 1 л води. Опустіть його в рідину і залиште на 2-3 дні. Головне, не залишайте воду на сонці.

Якщо хочете використовувати срібло, розмістіть срібний предмет на дні ємності і залиште на 8 годин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь