Як вичислити маніяка, тепер ти будеш знати, як їх розпізнати

Нарешті настало тепло. Розпустилися перші весняні квіти, метелики затіяли строкатий свій хоровод … А перші весняні маніяки нишпорять по місту і морочать голову громадянам і поліції. Але не тобі, якщо ти знаєш, як їх розпізнати, інформує Ukr.Media.

Гарантовано розпізнати маніяка неможливо, – обнадіяв приватний детектив. – Але, якщо новий знайомий розповідає про дитинство, має насторожити поєднання жорстокості до тварин, піроманії і енурезу після п'яти ліг. Це «тріада Макдональда», яка означає, що дитина піддавалася приниженням і стресам. Коли такі діти підростають, то іноді відіграють травми вже на людях.

У Корнеллського університету проаналізували мову більше 40 маніяків-вбивць і з'ясували, що вони вдвічі більше нормальних людей говорять про фізіологію – їжу і секс. І набагато більше – про гроші. Звичайно, якщо співрозмовник – банкір, це не повинно насторожувати. Хоча ще питання, хто небезпечніше.

Маніяки намагаються не привертати до себе увагу. Лілові волосся і помаранчевий піджак на голе тіло – не їхній стиль. Найчастіше це чоловік 25-35 років, нейтрально і темнувато одягнений, педантичний, з тихим голосом який не любить фотографуватися. «На Заході трапляються інтелектуали на кшталт доктора Лектера, але у нас це частіше малоосвічені алкоголіки», – повідомив експерт.

Як би маніяк ні мімікрував під душку, бувають пробої образу. Наприклад, раптова жорстокість до тварин, сміх над чужим болем, задоволення від фільмів жахів. Якщо це демонструється нав'язливо – людина цікавиться, грає в бунтаря. Але якщо такі риси прослизають крізь загальну благочинність, то варто насторожитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь