Як вивести жовті плями з сидіння унітазу

Нова сантехніка радує нас білизною і чистотою. Однак з часом це змінюється, і на сяючих поверхнях з'являється жовтизна. Особливо це актуально для сидіння унітаза. Там жовтизна відразу знищує відчуття чистоти. Але не варто засмучуватися або бігти в магазин за новим сидінням. Адже є надійний засіб для відбілювання. І навіть не один!

Звичайно, завжди можна скористатися звичайним засобом для миття унітаза. Однак, як показує практика, вони не завжди справляються. Іноді потрібно щось більш дієве. І якраз домашні засоби допоможуть вирішити цю проблему. Давайте без зайвих передмов перейдемо до способів відбілювання унітаза, інформує Ukr.Media.

Сода + оцет

Куди ж без цього поєднання. Дуже зручно, якщо можна зняти сидіння і почистити його в якійсь ємності. Але і без цього можливо впоратися. Отже, щоб позбутися від плям, нанесіть на них звичайний столовий оцет і залиште так приблизно на пів години. Для зручності можна налити оцет в пульверизатор і розпорошити. Але будьте обережні, щоб він не потрапив в очі і рот.

Через 30 хвилин щедро посипте брудні місця содою. А після знову додайте оцет і залиште ще на 10 хвилин. Потім почистіть все щіткою і змийте водою. Після цього жовті плями повинні піти.

Ці ж засоби можна використовувати інакше. Спочатку посипте все щедро содою і гарненько пройдіться по плямах щіткою. Потім додайте оцет і залиште на 30 хвилин. Після змийте все водою. Жовтизна зникне, і унітаз знову засяє чистотою.

"Кока-кола"

Як не дивно, але цей напій може допомогти в прибиранні будинку. Для застосування цього засобу сидіння унітаза потрібно зняти і замочити в тазу з розчином: 2 л напою і 2 пачки лимонної кислоти. Так його потрібно залишити на ніч. Після цього гарненько вимити водою.

Білизна

Якщо чесно, складно знайти кращий засіб для відбілювання, ніж "білизна". Вона допоможе позбутися від жовтизни і будь-яких інших забруднень. Просто залийте засобом брудні місця і залиште на пів години. Потім добре промийте водою. Після такої процедури жовтизна просто випарується. Однак пам'ятайте про безпеку. Обов'язково працюйте в рукавичках. Уникайте попадання засобу в очі і на слизову оболонку. А ще бажано робити це, коли вдома немає дітей і тварин і є можливість провітрити приміщення.

Думаємо, що хоча б один засіб для відбілювання допоможе впоратися з вашою проблемою. Туалетна кімната зможе знову стати чистою і затишною, а унітаз буде сяяти, як алмаз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь