Як за допомогою кетчупу очистити кран від вапняних плям — ефект не змусить чекати

Крани на кухні та у ванній кімнаті постійно покриваються вапняними плямами, які важко відмити. І часто домашні засоби працюють краще, ніж покупні. Тому ви можете значно полегшити собі завдання, якщо візьмете старі колготки або панчохи і кетчуп, інформує Ukr.Media.

Спочатку це може звучати дивно, але чистка крана за допомогою колготок та кетчупу дає дійсно хороші результати.

Спершу видавіть на кран достатню кількість кетчупу, переконайтеся, що він покрив всю його поверхню та ручку. Далі використайте старі колготки або панчохи з нейлону. З їх допомогою рівномірно розподіліть кетчуп по всій поверхні крана, а потім зберіть залишки. Згорнутою колготкою відполіруйте також ручку крана, яку ви попередньо обробили кетчупом. Коли закінчите, кран має блищати, як новий.

Чому цей трюк працює?

Останнім часом кетчуп стали частіше використовувати як засіб для чищення. Деякі люди миють їм срібні прикраси, інші — каструлі та сковороди, що пригоріли. Річ у тім, що своїми властивостями, що чистять, популярний соус зобов'язаний вмісту оцту, який відмінно розчиняє накип та інші відкладення. Крім того, у помідорах, які є основним інгредієнтом кетчупу, міститься багато лимонної кислоти, яка також чудово справляється із забрудненнями.

А що ж із колготками? Їх також часто використовують при прибиранні, наприклад, миття вікон. Ніжний матеріал чудово справляється з залишками бруду і водночас не залишає розводів на поверхні, що очищається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь