Як за лічені хвилини створити видимість порядку у квартирі перед приходом гостей

Провести якісне прибирання у квартирі за кілька хвилин навряд чи вийде, але ось на деякий час створити видимість порядку цілком реально. Ці лайфхаки допоможуть, якщо гості або родичі вже практично на порозі, інформує Ukr.Media.

Розставити пріоритети

Насамперед визначте, у які приміщення у квартирі зайдуть гості, а в які — точно ні. Наприклад, ви прийматимете їх на кухні або у вітальні, а ось спальня залишиться поза увагою. Тому швидке прибирання можна зробити тільки в декількох приміщеннях.

Прибрати пил і шерсть

Пил і шерсть тварин впадають в око моментально і створюють відчуття неохайності. Пройдіться вологою ганчіркою найвиднішими місцями, а шерсть із м'яких меблів можна зняти липким ролером або звичайним скотчем.

Сховати всі дрібниці

Відкрите зберігання створює візуальний шум. Усе, що лежить не на своєму місці, ховайте в контейнери та шухляди.

Задіяти текстиль

Текстиль дозволяє швидко замаскувати різні недосконалості. Плед і подушки у вітальні приховають продавлений або запорошений диван, а красива скатертина зробить стільницю на кухні привабливішою. Також можна повісити свіжі рушники.

Зібрати брудний одяг

Пройдіться будинком і зберіть футболки, що висять на спинках стільців, брудні шкарпетки і нагромадження зайвих курток на вішалці. Якщо розкиданого одягу дуже багато, можна просто заховати його в шафу або комору. Головне — не забути розібрати всі речі після відходу гостей.

Помити або заховати посуд

Якщо у вас вдома є посудомийна машинка, приберіть туди все, що потрібно помити, і запустіть прилад. Якщо посудомийки немає, постарайтеся швидко помити посуд і прибрати його зі стільниці. Найшвидший спосіб, коли часу немає зовсім, — прибрати все брудне в духовку або в шафу. Коли гості підуть, обов'язково добре промийте весь посуд.

Провітрити кімнату

Свіже повітря покращує атмосферу в кімнаті. Тому краще відкрити вікно, поки ви займаєтеся експрес-прибиранням. Додатково можна запалити аромасвічки.

Приглушити світло

Продумане багаторівневе освітлення тут буде дуже доречним. Приховати абсолютно всі недосконалості навряд чи вийде без повноцінного прибирання, проте їх можна зробити менш помітними, приглушивши основне освітлення. Наприклад, можна запалити свічки, торшер із м'яким світлом або настінні бра. Якщо на вулиці світло, злегка зашторте вікна, але не перетворюйте приміщення на темний бункер.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь