Яку мінеральну воду краще пити — з газами чи без

Чи можна пити газовану воду або для здоров'я корисніша вода без газу — одне з найпопулярніших запитань. Щоб розібратися в цьому, необхідно розуміти, чим газують воду, для чого це роблять і в чому відмінності між різними видами води, інформує Ukr.Media.

Мінеральна вода природної газації

Природна мінеральна вода стає природно газованою, проходячи через гірські породи під землею. Тому іскристість цієї води — її відмінна властивість. Прагнучи зберегти природний вуглекислий газ, таку воду розливають безпосередньо зі свердловини за спеціальною технологією. Результат — вода як у джерелі, з максимальною кількістю природних бульбашок. Така вода чудово заповнює водно-сольовий баланс.

Якщо ви любите спокійні відчуття та невелику кількість бульбашок, можете дегазувати воду перед вживанням: налийте її в склянку і швидко помішайте — частина бульбашок піде.

Газована мінеральна вода

Мінеральну воду можуть додатково насичувати вуглекислим газом з виробництва. Природний склад води при цьому не змінюється: вона також багата на мінерали й корисна.

Використання двоокису вуглецю дозволяє зберігати хімічний склад природної мінеральної води та виключає появу осаду. Наприклад, вода, в якій є сполуки заліза, потребує більшої газації.

Газована мінеральна вода сильніше колеться на язиці, ніж мінеральна вода природної газації. Якщо вам подобається відчуття вируючих бульбашок, ця вода — для вас. Також газована вода може використовуватися для приготування домашніх лимонадів.

Природна джерельна вода

Проста питна вода може бути газованою або без газу. Така вода, видобута з природних джерел, містить меншу кількість мінералів, порівняно з мінеральною водою. Смак залежить від джерела, в якому її добували. На виробництві природну воду очищають від шкідливих домішок.

Природна джерельна вода має широкий спектр застосування. Її можна пити, кип'ятити, використовуватиме для приготування їжі. З гарною водою навіть смак чаю та кави стає багатшим.

Таким чином, кожен вид води гарний по-своєму. Газована вода, як і вода без газу, корисна для здоров'я і чудово втамовує спрагу, а ще вона освіжає завдяки приємним іскристим бульбашкам. Проста вода — це «вода на кожен день», її ми не лише п'ємо, а й використовуємо у приготуванні страв та напоїв. Тому при виборі води — орієнтуйтесь на власні уподобання

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь