Кола, чай та картопля: чим помити вікна, якщо закінчився спеціальний засіб

ся спеціальний засіб />

Так буває, що ви почали мити вікна і раптом виявили, що засіб для миття вікон закінчився. Але вам не доведеться зупиняти роботу і мчати в магазин за новою пляшкою миючого засобу. Просто використовуйте інші засоби, які, напевно, у вас є вдома. Підказуємо чим мити вікна в екстрених ситуаціях, інформує Ukr.Media.

Як мити вікна?

Перш ніж пояснити, чим мити вікна, варто згадати відповідну техніку.

  • Приступайте до роботи вранці або до полудня, щоб уникнути різкого сонця (тоді вікна висихають швидше і легко отримати плями та розводи).
  • Не використовуйте паперові рушники. Щоб помити усі вікна, вам доведеться використовувати їх дуже багато. Крім того, вони залишать на вікнах розлучення, прибрати які буде складно.
  • Підготуйте рушники з мікрофібри.
  • Спочатку вимийте віконні рами, потім шибки і, нарешті, підвіконня.
  • Очистить поверхню скла горизонтальними зигзагоподібними рухами.

Як мити вікна, коли закінчився засіб для миття вікон?

Більшість людей купують спеціальний засіб для миття вікон. Буває, однак, що ви виявляєте його нестачу після початку роботи.

У такій ситуації вас врятує ще одна домашня заготовка — ополіскувач для посудомийної машини. Цей мийний засіб містить лимонний сік або лимонну кислоту та спирт. Завдяки цьому він робить скляний посуд чистим і блискучим. Ті самі інгредієнти містяться в більшості засобів для миття вікон. Це означає, що ополіскувач успішно видалить бруд із вікон і зробить їх чистими. Щоб використовувати його, змішайте 1 склянку рідини з 3 літрами води. Потім вимийте вікна. Вони будуть чистими і блискучими, і більше того, ви не побачите на них ніяких розводів.

Чим ще можна помити вікна, коли скінчилася спеціальна рідина?

Якщо у вас немає посудомийної машини, а значить, і ополіскувача, то за відсутності засобу для миття вікон можна застосувати перевірені, домашні рецепти.

Вимийте вікна чаєм. Заварюють його з 3-4 пакетиків, потім миють вікна як зазвичай.
Застосуйте колу. Напевно ви вже бачили відео з чищенням монет. Завдяки вмісту ортофосфорної кислоти кола впорається і з брудом на вікнах.
Також ви можете використовувати картопляне пюре. Викладіть його на ганчірочку і протріть вікна. Нарешті, відполіруйте вікна м'якою тканиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь