Компанія Apple представить три нові моделі iPhone в 2019 році

У 2019 році з'явиться три нових легендарних моделей iPhone від Apple. При цьому планується, що одна з них буде оснащена LCD-екраном. Про це повідомляє The Wall Street Journal, інформує Ukr.Media.

Повідомляється, що нові iPhone будуть преміальних і стандартних моделей. Перша буде оснащена потрійною камерою на задній панелі, інші – подвійними камерами. При цьому в більш бюджетної моделі все ще збережеться LCD-екран.

А ось вже в наступному, 2020 році Apple може відмовитися від нього повністю та перейти на оснащення дисплеїв з технологією органічних світлодіодів (OLED). На сьогоднішній день ці дисплеї використовуються в моделях XS. Вважається, що вони мають більш високу контрастність порівняно з більш дешевими рідкокристалічними екранами.

Зазначимо, що новітні на сьогоднішній день смартфони від Apple – iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR – не виправдали надій і не користувалися очікуваним попитом. В 2019 році, вже 2 січня, Apple знизила прогноз квартальної виручки вперше майже за два десятиліття, зазначивши більш слабкі, ніж очікувалося, продажі на ключових emerging markets, включаючи Китай.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь