Корисні лайфхаки для дому — як зубна паста допоможе освіжити шпалери

У скарбничці кожної господині знайдеться чимало корисних хитрощів. Парочкою з таких ми й поділимося з вами сьогодні, інформує Ukr.Media.

Для початку розповімо про шпалери — у вашій квартирі, напевно, є хоч одна кімната, для стін якої ви вибрали подібне "покриття". Так ось, якщо ваш вибір припав на світлі шпалери, потрібно приготуватися до того, що на них буде видно будь-який бруд, відмити який часом буває нелегко.

У цьому разі скористайтеся допомогою зубної пасти.

Цей склад, призначений для гігієни порожнини рота, слід нанести на забруднену ділянку, а потім почистити за допомогою шорсткого боку губки, призначеної для миття посуду.

А що щодо йоду, запитаєте ви, і ми з радістю відповімо. Виявляється, цей лікарський препарат можна використовувати не тільки за його прямим призначенням, а й для того, щоб відреставрувати меблі темно-коричневого кольору — приміром, стіл-книжку, яка все ще зберігається в багатьох квартирах. Вмочіть ватну паличку в йод і підфарбуйте ним подряпини, що утворилися на меблях з часом. Після такої процедури помітити їх неозброєним поглядом буде просто неможливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь