Корисний лайфхак з Мережі виявився шкідливим і може зіпсувати унітаз

У соціальних мережах часто з'являються цікаві рекомендації, які покликані полегшити життя домогосподарок і допомогти швидко впоратися з різними забрудненнями. На жаль, далеко не завжди поради бувають корисними. Навпаки, непродумані лайфхаки можуть зіпсувати сантехніку, кухонне обладнання та меблі. Так, здавалося б нешкідлива порада з інтернету виявилася шкідливою, інформує Ukr.Media.

Доморощені експерти придумали цікавий трюк. Для того, щоб очистити унітаз від мікробів і забруднень, вони використовують засіб для миття підлоги. При цьому такі суміші зазвичай містять харчову соду.

Порадники запропонували прорізати дірку в дні пляшки із засобом для підлоги і розмістити її в бачку унітазу. Під час змивання води засіб рівномірно розподіляється чашею туалету й очищає її. Крім того, в санвузлі починає приємно пахнути.

Однак не був врахований важливий нюанс. Харчова сода обов'язково роз'їсть будь-яку гумову прокладку, а також може пошкодити зливний клапан і заслінку. Пропускати цей засіб через бачок не можна. Ним можна помити саму чашу, але запропонований варіант обов'язково з часом угробить унітаз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь