Кришку унітазу завжди потрібно тримати закритою, і на те є цілий ряд причин

Багато господинь постійно нагадують всім домочадцям, щоб вони завжди опускали за собою кришку унітазу. Але не завжди вони бувають почутими, і дуже даремно. На користь того, що господині праві, свідчать багато факторів. Наприклад, деякі собаки надають перевагу попити водички саме з цього місця, а не зі своєї миски, а кіт у спеку може залізти в унітаз, щоб охолонути, після чого вляжеться спати на хазяйське ліжко, інформує Ukr.Media.

Існує і ще цілий ряд причин, по яких кришка повинна бути закрита. Є причини раціональні, є з області містики, а є й духовного характеру.

Про раціональні причини

Кришку слід опустити, не вже виходячи з туалету, а безпосередньо перед змивом води. Так говорять правила гігієни, щоб блокувати розпилювання найдрібніших частинок продуктів життєдіяльності, бризок і мікробів з унітаза. Під натиском все це може розлетітися досить далеко, і до п'яти метрів — дивлячись, який напір води буде.

Щурі

Якщо кришку унітазу не опускати, мало того, що запах з нього ітиме неприємний, так ще й щури можуть потрапити у квартиру. Їм все одно, що це каналізація, ці тварини і відмінно плавають, і протиснуться навіть через дуже тонку трубу. І не треба тішити себе надією, що далі першого поверху цей гризун не добереться. Статистика показує, що і 6, і 7 поверх для нього цілком досяжні.

Щур, який пробрався у квартиру через унітаз — це біда. В гості він може прийти з такими «подарунками», від яких потім довго доведеться лікуватися.

Про прикмети та забобони

Хто знайомий з філософією фен-шуй, той знає, що унітаз — це не просто джерело бактерій, але ще й негативна енергетика, Ша. Якщо її не перекрити, вона не дасть розвиватися духовно, перекриє грошовий потік, внесе негатив у стосунки між родичами. Але всього цього легко уникнути, просто привчивши себе правильно користуватися туалетом. Якщо ним ніхто не користується, кришка унітазу і сам туалет мають бути закритими.

Фахівці з фен-шуй застерігають, що відхоже місце в будь-якому випадку повинне ним і залишатися, і в корені намагатися його змінити не варто. Тут люди все одно будуть позбавлятися від негативу, що накопичився, тому аура цієї зони буде залишатися незмінною. А ось спроба внести в суть речей подібні зміни може бути покарана.

Багато вчення асоціюють грошовий потік з водним. Це споріднені поняття, яки притягуються один до одного і здатні до енергетичного обміну. Ось чому закритій повинна бути не лише кришка унітазу, але і двері в туалет. Це все фізичні бар'єри, які не дають з'єднатися воді в зливному бачку і фінансовій сфері. Якщо прислухатися до цієї поради, можна буде в житті уникнути таких неприємностей, як непотрібні витрати і матеріальні втрати.

Кожна людина сама для себе вирішує — вірить вона прикметам чи ні. Однак правил гігієни краще дотримуватися в будь-якому випадку, не лінуючись і не забуваючи виконати прості рухи: йдучи з туалету, опустити кришку унітазу і закрити двері.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь