Кришталево чисті вікна вдома – дешева хитрість, як швидко та надовго прибрати з них увесь пил та бруд

Просто ненавиджу, коли шибки на вікнах брудні. Тому постійно експериментую і знаходжу нові засоби, які допомагають мені утримувати вікна в чистоті, інформує Ukr.Media.

Але не слід забувати про те, що все нове, це добре забуте старе. Нещодавно в старих журналах мені підвернувся один незвичайний спосіб.

Основний компонент, який входить до складу цього засобу, — це звичайна марганцівка.

Крім того, що виходить добре відмити вікна, ще й вони довше залишаються чистими. Бруд до скла просто не прилипає. Ось таке диво виходить.

  • Насамперед беремо чисту воду і просто промиваємо вікна, тобто позбавляємо їх від бруду. Далі набираємо чисту воду в таз та додаємо туди марганцівку.

  • Вода має бути досить темна. Виходить темно-бордовий колір. Марганцівки зазвичай беру стільки, щоб вмістилася на кінчику ножа.

  • Порада. Не поспішайте одразу додавати багато марганцівки. Вона розчиняється поступово та дає колір.

  • Як додали — розмішайте дуже добре. Якщо бачите, що після цього колір зовсім блідий, лише потім можете додати ще трохи марганцівки.

Важливо! Для захисту шкіри рук обов'язково слід використовувати рукавички.

Потім змочуємо серветку у підготовленому розчині та добре її вижимаємо. Далі починаємо протирати вікна цим розчином. Зайву воду можна забрати за допомогою водозгону. Ну а потім беремо чисту суху серветку і насухо витираємо вікна.

  • Після такого миття скла стають кристально чистими. Але найбільше мене тішить, що наступного разу доведеться мити вікна лише за кілька місяців. Вони дуже довго залишаються чистими.

  • Вони не забруднюються навіть якщо були дощі. Так що якщо ви досі часто миєте вікна, при цьому мучаєтеся і не можете підібрати засіб, зверніть увагу на звичайну марганцівку.

Порада. А щоб швидше та краще виходило протирати вікна насухо, найкраще використовувати серветки для миття машин. За якістю такі ганчірочки нагадують тонку гуму. З ними все виходить просто ідеально.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь