Лайфхак: простий і екологічний спосіб зробити тарілки та склянки блискучими, як у ресторані

Із часом тарілки перестають блищати. Як не натирай їх, вони все одно залишаються тьмяними. А хочеться, щоб вони мали гарний вигляд на столі. І в цьому допоможуть два несподіваних компоненти — вони є на будь-якій кухні. Тільки змішайте їх — і кераміка знову буде як нова, інформує Ukr.Media.

Кераміка

Розповімо вам про маленький лайфхак із великими наслідками. Потрібно змішати 2 ст. ложки оцту з 1 літром води. Причому оцет береться 9%, столовий.

Щойно змішали обидва компоненти, змочуйте в розчині чисту ганчірку і протирайте тарілки. За словами експертів, посуд буде і блищати, і скрипіти від чистоти.

Цей засіб рекомендовано і для посудомийної машинки, як альтернатива ополіскувача. Досить під час звичайного миття 2 ст. ложки оцту залити прямо у відсік для ополіскувача. Але в саму машинку або у відділ для мийного засобу — категорично не можна. Можна зіпсувати техніку.

Скло

До речі, оцет прекрасно справляється і з миттям скляного посуду. Йому не підходять абразивні склади, а тільки м'які. Тому наливаємо тазик із холодною водою і туди ж додаємо оцту з розрахунку 1 ст. ложка на 1 л. Замість столового оцту можна взяти звичайну лимонну кислоту: на літр 2 ст. ложки.

У цю суміш кладеться скляний посуд. Його потрібно промити прямо в тазику за допомогою м'якої ганчірки. А потім — прополоскати під струменем злегка теплої води. І витерти. Як підсумок — блискучий посуд без розводів, каламутного нальоту.

Найголовніше в обох випадках — при прямому контакті з оцтовим розчином необхідно захистити руки. Навіщо їм страждати? Тим більше, оцет, навіть розведений, — все одно агресивна для шкіри хімія. Тому тонкі гумові рукавички слід надіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь